Trwałe lakierowanie

Trwałe lakierowanie – gelish harmony

(zabieg wykonywany w Emilli Smart by studio paula www.emillismart.pl )

Lakiery do paznokci utwardzane światłem UV. Absolutna nowość na rynku profesjonalnym. Ich użycie likwiduje problem nieestetycznego odpryskiwania lakieru na paznokciach dłoni i stóp. Zapewniają gładki i nieskazitelny efekt, utrzymując się przez dwa tygodnie. Metoda zwana również: manicure hybrydowy, lub manicure Shellac lub też lakierożele.

Po dwóch tygodniach zalecane jest uzupełnienie lub położenie lakieru od nowa. Zdjęcie lakieru z płytki paznokcia trwa około 10 min. Paznokcie moczy się w specjalnym płynie (lakieru nie można usunąć zwykłym zmywaczem). Lakier nie uszkadza ani nie przebarwia naturalnej płytki paznokcia.

Energiczna paleta barw lakierów do paznokci idealnie uzupełnia obowiązujące trendy w modzie. Kolory Gelish harmony można dowolnie ze sobą łączyć.

NOWOŚĆ!!! STRIPLAC ALESSANDRO  – trwały lakier usuwany bez użycia zmywacza

Pierwszy na świecie lakier o trwałości do 10 dni, który nie odpryskuje i nie wymaga użycia zmywacza. Po prostu delikatnie podważmy lakier i usuwamy go jak naklejkę z płytki paznokcia. Kiedy zdejmiemy lakier, płytka pod spodem jest zdrowa i

nieuszkodzona. Wszystko to dzięki przełomowej technologii Alessandro. Odkryj Striplac – najbardziej rewolucyjny produkt od momentu wynalezienia lakieru.