AFTER PARTY

Czas podawania kroplówki – 90-120 minut z konsultacją lekarską

Koktajle witaminowe – szybkie i skuteczne zwalczanie kaca Szykuje się długa, szalona impreza? Chcesz po całonocnym szaleństwie szybko wrócić do formy, bo nie masz czasu ani ochoty na zmaganie się z tzw. kacem? Jeśli chcesz, aby ominęły Cię ból głowy, nudności, brak apetytu, zmęczenie i złe samopoczucie, w takim razie kroplówki witaminowe to rozwiązanie idealne dla Ciebie!

Witaminowy koktajl podawany dożylnie to rewelacyjny sposób na szybką regenerację. Znany jest on i wykorzystywany przez wiele światowej klasy sław i celebrytów. Leczeniu witaminami poddały się już Madonna, Michelle Rodriguez czy na przykład Rihanna. Skuteczność witaminowej terapii dożylnej potwierdza jej wciąż wzrastająca popularność na całym świecie – od Londynu po Los Angeles. Dziś kroplówki z witaminami dostępne są również w Warszawie. Kac, czyli zatrucie alkoholowe organizmu Kac to potoczna nazwa zatrucia organizmu wywołanego nadmiernym spożyciem alkoholu. Nie istnieje niestety coś takiego, jak “zalecana dawka alkoholu”, której dopiero przekroczenie powodowałoby bolesne skutki kaca. Każdy z nas ma inną granicę trzeźwości, która nota bene zmienia się w zależności od różnych czynników (wieku, wagi, predyspozycji, kondycji, samopoczucia, zmęczenia, itp.). Próg, za jakim czeka na nas nieuchronny kac, jest bardzo wąski i chyba wszyscy dorośli wiedzą, jak łatwo (i niemal niezauważalnie) można go przekroczyć. Gdy wypijemy o ten jeden kieliszek za dużo, następny ranek wolelibyśmy po prostu przespać.

Skąd się bierze kac? Podstawowym składnikiem napojów alkoholowych jest etanol, którego niewielkie ilości opuszczają nasz organizm w trakcie oddychania oraz oddawania moczu. Jednak, gdy jest go zbyt wiele, wątroba nie nadąża z jego strawieniem, w efekcie czego wytwarza za dużo niebezpiecznego kwasu octowego, będącego sprawcą porannych dokuczliwości. Ból głowy, nudności, zmęczenie i senność, apatia, brak apetytu, energii i siły to tylko niektóre objawy zatrucia alkoholowego. Aby skutecznie się ich pozbyć warto sięgnąć po rewelacyjne kroplówki witaminowe, które załagodzą je już w ciągu niecałej godziny, a Ty nie prześpisz reszty dnia, ale będziesz mógł go spędzić, wykonując aktywności, które Cię ucieszą. Szkoda czasu na kaca! Poznaj moc witaminowego koktajlu!

Uwaga: możliwość podania kroplówek również w niedzielę, po wcześniejszym ustaleniu indywidualnego terminu.

Skład kroplówki:
elektrolity, glukoza, wit c, magnez

19

SILVER: Pakiet 4 zabiegów: 1440zł
1 zabieg poza pakietem: 400zł

GOLD: Pakiet 4 zabiegów: 1800zł
1 zabieg poza pakietem: 500zł