MINERAL COMPLEX

Czas podawania kroplówki – 40 minut z konsultacją lekarską

Coraz szybsze tempo życia powoduje, że częściej odczuwamy zmęczenie, nie umiejąc jednocześnie efektywnie odpoczywać. W związku z tym czujemy się coraz bardziej osłabieni, co doprowadza do braku motywacji, spadku odporności czy też wypalenia zawodowego. By temu zapobiec stworzyliśmy koktajl specjalnie dobranych pierwiastków.

Specjalna formuła odpowiednio dobrany skład minerałów i jonów, zbilansowanych do Twoich potrzeb i masy ciała, wszystko po to aby Twoja skóra odzyskała blask młodości.
W zależności od oczekiwań uzyskasz skuteczną pomoc w zakresie nawodnienia organizmu po zabiegach m.in. z użyciem kwasu hialuronowego oraz uzupełnienie niezbędnych mikro i makroelementy po zabiegach na ciało (drenaż limfatyczny, endermologia , spm i inne). Podane dożylnie koktajle dają pewność, że pieniądze wydane na zabiegi estetyczne przyniosą jeszcze lepsze efekty. 

Kroplówka jest dla Ciebie jeśli:

  • Chcesz pozbyć się cellulitu i zredukować zastoje limfatyczne
  • Ujędrnić ciało
  • Wygładzić zmarszczki
  • Przyspieszyć efekty diety odchudzającej
  • Wzmocnić działanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej
  • Zyskać zdrowy i młody wygląd.

Już po jednym seansie zobaczysz różnice, zalecamy 4 serie w odstępach 7 dni w celu uzyskania najlepszych efektów regeneracji Twojego organizmu.
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.
 
Tylko teraz skorzystaj ze specjalnej oferty bezpłatnych konsultacji medycznych oraz doboru indywidualnego składu kroplówki funkcyjnej dla Ciebie.  

Skład kroplówki:
żelazo, mangan, molibden, chrom, cynk, fluor, selen, miedź, potas

19

Pakiet 4 zabiegów: 900zł
1 zabieg poza pakietem: 250zł