Arosha Detoxy

AROSHA DETOXY

Profesjonalny program zabiegowy, który usuwa toksyny i dotlenia. Pozwala wyeliminować toksyny z organizmu, usprawnia pracę układu limfatycznego oraz doskonale dotlenia komórki. To innowacyjny zabieg – tym razem na całe ciało, w trakcie którego będziemy zawijać zarówno nogi, uda, pośladki, brzuch, biust oraz ręce. W przypadku .100 DETOXY wystarczy wykonać jeden zabieg w gabinecie a po 2-3 dniach można kontynuować serię na innych bandażach z oferty.

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA I SKLADNIKI AKTYWNE

CELL DETOXY SYSTEM

Efekt najnowszych badań nad detoksykacją i długowiecznością komórek skóry.
CO TO JEST?
Oczyszczony składnik aktywny pozyskiwany z drożdży Candida Saitoana.
Stymuluje autofagię*, komórkowy system detoksykacji, uwalniając komórki z toksyn, które gromadzą się wewnątrz nich i zaburzają ich funkcjonowanie. Oprócz wzmocnienia procesu detoksykacji komórkowej, CELL DETOXY SYSTEM poprawia strukturę skóry, nadając jej gładkość i naturalny blask.
EFEKTY
1. Usprawnia system autofagii
2. Wzmacnia proces detoksykacji komórkowej
3. Poprawia strukturę skóry

PHA

PHA Polihydroksykwasy są kwasami łagodnymi dla skóry wrażliwej. Nie są fotouczulające. Są to chemiczne środki złuszczające z rodziny alfa-hydroksykwasów (AHA). Najpopularniejsze z nich to kwas laktobionowy i glukonolakton. Kwas laktobionowy powstaje w wyniku utleniania laktozy. Podobnie jak inne AHA, jest skuteczny w regulowaniu procesu keratynizacji, promowaniu odnowy skóry i odnowy komórkowej, poprawie wyglądu skóry, czyniąc ją promienną i jednolitą. Jest cząsteczką bardzo higroskopijną i posiada silne właściwości nawilżające skórę. Hamuje rozwój wolnych rodników, działając antyoksydacyjnie. Ponadto zapobiega i redukuje uszkodzenia związane z ekspozycją na słońce (fotostarzenie) oraz zmniejsza indeks melaninowy skóry, wywierając również lekki efekt rozjaśniający.
Glukonolakton otrzymywany jest w procesie fermentacji z odnawialnych źródeł roślinnych, począwszy od zawartej w nich glukozy. Posiada silne właściwości higroskopijne i długotrwale nawilżające, dzięki obecności licznych grup hydroksylowych. Stosowany na skórę wspomaga złuszczanie i odnowę komórkową, regulując proces keratynizacji. Wykazuje dobre zdolności antyoksydacyjne, a także przyczynia się do odbudowy uszkodzonej bariery ochronnej skóry.

JAK TO DZIAŁA?
Działając wyłącznie na powierzchni, nie naruszają głębszych i delikatniejszych warstw, dzięki czemu
nie wywołują podrażnień ani fotowrażliwości.

EFEKTY
1. Złuszczanie martwych komórek skóry;
2. Pomagają aktywnym składnikom produktów wniknąć głębiej, zwiększając ich skuteczność;
3. Wyrównanie kolorytu skóry;
4. Przeciwdziałają glikacji, czyli procesowi, w którym cukier trwale łączy się z kolagenem w skórze i osłabia go.
PRZEWAGA
Dzięki większemu rozmiarowi cząsteczek, PHA działają tylko na powierzchni, co czyni je idealnymi dla wszystkich typów skóry, szczególnie tych najbardziej wrażliwych.
Jako większe cząsteczki niż alfa-hydroksykwasy, wnikają w skórę, ale w mniejszym stopniu, wolniej i bardziej płytko. Są delikatniejszymi eksfoliantami niż kwas glikolowy i mlekowy, nie wywołują pieczenia ani szczypania (dzięki wolniejszemu wchłanianiu).
PHA są doskonałą alternatywą dla AHA, idealne również dla skór suchych, ponieważ są humektantami, czyli zatrzymują cząsteczki wody, pełniąc jednocześnie aktywną funkcję nawilżającą.

KWAS FERULOWY

Jest to substancja fitochemiczna występująca w nasionach i liściach wielu roślin (ryż, owies, pszenica) o właściwościach złuszczających. Dzięki swojej szczególnej strukturze chemicznej, posiada wysoką moc antyoksydacyjną, dzięki czemu jest w stanie zmniejszyć negatywne skutki wielu czynników zewnętrznych, takich jak zimno, zanieczyszczenia, a także przeciwdziałać suchości, podrażnieniom i zaczerwienieniom. Ponadto, wspomaga syntezę kolagenu i elastyny, utrzymując elastyczność i naturalną jędrność skóry.

TREHALOZA

Cukier ten jest bardzo ważnym składnikiem aktywnym, który zapewnia nieprzerwane i trwałe nawilżenie skóry. Chroni skórę przed najbardziej powszechnymi zanieczyszczeniami i spowalnia proces starzenia się.

OLEJKI ETERYCZNE

Kompozycja naturalnych olejków eterycznych (cynamon, imbir, kurkuma), zdolna do pobudzania drenażu limfatycznego i mikrokrążenia, bez efektu termicznego.