Masaż relaksacyjny

Poprzez subtelny dotyk masażysta sprawia, iż masaż relaksacyjny wykorzystywany jest jako jedna z metod terapeutycznych, kosmetycznych oraz relaksacyjnych.

Masaż ten pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale działa na układ nerwowy, równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.

Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, a następnie całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia. Z tego powodu ruchy wykonywane przez masażystę są spokojne, powolne, rytmiczne, łagodne, a ich zadaniem jest uspokoić duszę i ciało

Masaż relaksacyjny dla dwojga

Masaż relaksacyjny wspaniale oddziałuje na nasz układ nerwowy, likwiduje napięcie mięśni, a tym samym prowadzi do pełnego rozluźnienia i odprężenia.

Żyjemy w ciągłym stresie, pośpiechu i mamy coraz mniej czasu dla bliskich. Dlatego warto wybrać się na masaż relaksacyjny we dwoje, aby na chwilę zapomnieć o problemach życia codziennego, wyciszyć się i uspokoić duszę i ciało oraz spędzić miłe chwile razem.