Cennik – oferta specjalna

Aktualne pakiety zabiegowe – oferta specjalna

1. Endermologia LPG Alliance 5 zabiegów – 1500zł 995zł

Pojedynczy zabieg 300zł.

Endermologie LPG ALLIANCE to ceniona na całym świecie technologia i jeden z najbardziej popularnych zabiegów na ciało. Całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny, polegający na mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób aktywuje metabolizm komórek, pobudzając tkanki do regeneracji i lipolizy.

2. Termolifting  4 zabiegi Alma Harmony obszar pośladki – 3200zł 2800zł
3. Alma Harmony 4 zabiegi zamykanie naczynek/redukcja rumienia – policzki 1300zł
4. Laser frakcyjny Emerge 4 zabiegi -15%
5.  Endermolift 3 zabiegi + Japońskiegi masaż Kobido  3 zabiegi+ szczotka Gratis  – 1410zł 1260zł
6. Pakiet 4 zabiegi PIGM Treatment + Masque PIGM 400 do pielęgnacji domowej GRATIS

Maska PIGM 400 o wartości 630 zł.

Zabieg rozjaśniający, który wykorzystuje połączenie wysoko stężonych składników aktywnych, działających na 4 poziomach melanogenezy. Widocznie redukuje zmiany pigmentacyjne oraz zapobiega powstawaniu nowych. Natychmiast ujednolica koloryt. Nie powoduje intensywnego złuszczania, nie wyłączając z codziennej z aktywności. Zabieg wyrównujący koloryt skóry. Skóra po zabiegu staje się świetlista, wypoczęta, lepiej nawilżona i jaśniejsza. Przebarwienia ulegają zmniejszeniu, a skóra nabiera zdrowego blasku.

Bezpieczny w okresie ciąży i laktacji – alternatywa dla intensywnych zabiegów depigmentacyjnyc

7. Pakiet 5 + 1 gratis każdy zabieg z oferty
8. Depilacja laserowa:

Istnieje możliwość wykupienia pakietu na wybrany obszar jednorazowo 5 zabiegów +1 zabieg gratis. Jest też możliwość kupowania zabiegów pojedynczo i otrzymania rabatu. W takim wariancie pierwsze trzy zabiegi są pełnopłatne, na czwarty zabieg jest udzielany rabat w wysokości -10%, natomiast na piąty i kolejny zabieg jest udzielany rabat w wysokości -20%.