Dermokonsultacje + Lampa Wood’a

Pierwszy krok do zdrowej, pięknej skóry? Dermokonsultacje z  kosmetologiem.

Jak wygląda taka konsultacja?

  • Pierwszym etapem jest rozmowa. 

Ustalamy źródło problemu, z którym się zmagasz. W karcie konsultacyjnej wypełnianej przed rozpoczęciem wizyty będą pytania o stan zdrowia, aktualną pielęgnacje, styl życia.

  • Następnie kosmetolog dokładnie zbada stan Twojej skóry. Oprócz oceny wizualnej i  palpacyjnej kosmetolog użyje także Lampy Wooda. 

Lampa Wooda to urządzenie służące do wstępnej diagnozy dermatologicznej różnego typu zmian skórnych. Jej działanie opiera się na zjawisku fluorescencji . W zależności od rodzaju cery oraz schorzeń na poszczególnych  fragmentach  twarzy występuje różnobarwne świecenie.

Wykorzystanie lampy Wooda umożliwia rozpoznanie oraz różnicowanie zmian skórnych, nawet tych niewidocznych w świetle dziennym. Dla uzyskania wiarygodnych obserwacji badanie przeprowadza się w zaciemnionych warunkach. Dodatkowo ubiór nie powinien odbijać promieniowania UV. Lampa rozgrzewana jest przed użyciem ok 3 min. Istotne jest aby w dniu dermokonsultacji nie używać kosmetyków oraz nie myć skóry mydłem. Wcześniejsze zastosowanie preparatów może zaburzyć wynik badania.

  • Kolejny krok to przygotowanie planu zabiegowego. 

Jest to dokładny plan zalecanych zabiegów dopasowanych do potrzeb Twojej skóry oraz wskazówki dotyczące pielęgnacji domowej wspomagającej cały proces terapii zabiegowej.

 

Cena dermokonsultacji + lampa Wooda 150 zł *

*Koszt dermokonsultacji zostaje rozliczony w trakcie skorzystania z usług oferowanych przez gabinety Studio Paula kosmetologia estetyczna, lub zakupu dermokosmetyków w kwocie 300 zł.