Makijaże

Makijaż dzienny

Makijaż dzienny powinien być delikatny i naturalny. Jego zadaniem jest zaakcentowanie korzystnych cech twarzy.
Fundamentem każdego perfekcyjnego makijażu jest podkład, który wyrównuje koloryt skóry. Oczy, policzki i usta podkreśla się głównie kolorami matowymi, stonowanymi i ciepłymi. Kreski wychodzące spod kredek i linerów mają za zadanie z kolei skorygowanie kształtu oczu, ust i brwi. Róż to już ostatni element makijażu. Dobieramy go do koloru pomadki i dopasowujemy sposób jego aplikacji do kształtu twarzy.

Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy to przeciwieństwo makijażu dziennego. Różni się od tego pierwszego intensywnością. Przytłumione światło świec, światło elektryczne pochłania bowiem kolory. Wieczorem i w nocy trzeba wyostrzać kontury. Dlatego przy sztucznym oświetleniu wybiera się ciemniejszy podkład oraz odważniejsze kolory. Dozwolone są brokaty i mocne akcenty. Niezbędny jest także tusz, który da efekt sztucznych rzęs oraz odpowiednia ilość różu.
Makijaż wieczorowy to także drobinki złota na dekolcie i sztuczne rzęsy.

Makijaż korygujący – kamuflaż

Odpowiednie nowoczesne sposoby makijażu pozwalają na zatuszowanie znamion naczyniowych, blizn, przebarwień skórnych. Specjalne techniki tuszują również lekkie odmiany trądziku.

Makijaż fotograficzny

Makijaż fotograficzny to perfekcja wykonania. Każde, nawet najmniejsze niedociągnięcie będzie widoczne na fotografii. Dlatego makijaż ten musi być bardzo staranny. Usta należy obrysować i wyrównać. Brwi podkreślić. Twarz cieniuje się pudrami i korektorem. Wszystkie te sztuczki makijażowe czynią twarz wyrazistą, plastycznie interesującą i po prostu piękną.

Perfekcyjny makijaż ślubny

Makijaż ślubny to motywujące do oryginalnego, niepowtarzalnego wykonania, wyzwanie, pozwalające wykazać się każdej dobrej wizażystce. W przypadku tej usługi jak nigdzie indziej liczą się kreatywność i talent. Malowanie pań w tym jednym z najważniejszych dni to duża odpowiedzialność. Niezbędne są wiedza i doświadczenie oraz krótka rozmowa z przyszłą panią młodą, by makijaż był powodem dumy nie tylko wizażystki, ale także klientki.
Oczekiwania i marzenia panny młodej są priorytetem. Po stronie wizażystki stoi z kolei dobór kolorystyki makijażu, który ma współgrać, albo wręcz przeciwnie przemyślanie kontrastować z dodatkami, biżuterią i wiązanką panny młodej. Powinien być to makijaż łączący wiele cech: trwałość obok lekkości i naturalności, powinien spełniać wymagania makijażu fotograficznego, podkreślać atuty i zbytnio nie absorbować uwagi osoby, której twarz zdobi.

Przygotowanie skóry do makijażu

Efekt każdego makijażu zależy od stanu naszej skóry. Przed ślubem należy zadbać o jej piękny wygląd. Zdrowa, gładka i promienna cera to połowa sukcesu. Kilka tygodni przed planowaną datą ślubu należy wybrać się do naszego salonu. Profesjonalnie wykonane zabiegi kosmetyczne wpłyną korzystnie na kondycję skóry. Konsultacja pozwoli dobrać i zaplanować najlepszy program pielęgnacji cery zarówno w domu, jak i w salonie. Staranna stylizacja okolicy oka, czyli henna brwi oraz ich regulacja i henna rzęs, zapewnią podstawę efektownego makijażu oka.
W tym dniu każda panna młoda chce wyglądać pięknie. Możesz zadbać o wydobycie swojego naturalnego piękna na kilka miesięcy przed ślubem. Skorzystaj z naszych porad, by w dniu ślubu promienieć i czuć się najlepiej, jak to jest tylko możliwe.