Nanofrax – mezoterapia frakcyjna

 

NanoFrax® to innowacyjne urządzenie do frakcyjnej mezoterapii nano i mikroigłowej na poziomie naskórka i skóry właściwej.  Spełnia oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów: jest skuteczny, bezpieczny oraz przynosi szybki efekt. Mezoterapia frakcyjna jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów wpływających na zagęszczenie i remodeling skóry. W trakcie zabiegu stosowane są ampułki witminowe z witaminą C,  witaminą E i kwasem ferulowym oraz ampułki specjalistyczne do wyboru z czynnikami wzrostu, kwasem hialuronowym i z kwasem traneksamowym.

NanoFrax® pozwala na stosowanie dwóch rodzajów terapii frakcyjnych:

– Nanoterapii – bezbolesnej metody nanoiniekcyjnego podania substancji czynnej do naskórka.

– Mezoterapii mikroigłowej – metoda mikroiniekcyjnego podania substancji aktywnej do naskórka i skóry właściwej, której towarzyszy stan zapalny, uwalnianie czynników wzrostu z krwi oraz przebudowa skóry.

 

 

NANOINIEKCJE WSKAZANIA:

– rewitalizacja rekomendowana skórom wrażliwym i silnie unaczynionym

– dla osób, które z przyczyn zdrowotnych nie mogą korzystać z mezoterapii mikroigłowej i igłowej

– dla kobiet w ciąży ( przy odpowiednim doborze koktajli)

– na okolice oczu – pod linię rzęs i na górną powiekę

– na czerwień wargową

– dla diabetyków

MIKROINIEKCJE WSKAZANIA:

– blizny

– rozstępy

– głębokie i utrwalone zmarszczki

– utrata jędrności skóry

– przebarwienia i nierówny koloryt

Dlaczego witamina C?

Bez witaminy C nawet najlepsze kuracje ujędrniające nie przyniosą pożądanych efektów, gdyż nie dojdzie do syntetyzowania się kolagenu. Jest to niezbędna witamina w prawidłowym gojeniu się i bliznowaceniu skóry. Witamina C hamuje aktywność metaloproteinaz, zapobiegając utracie jędrności i elastyczności skóry. Silnie rozjaśnia skórę , wzmacnia naczynia krwionośne niewelując rumień i skłonność do teleagniektazji. Witamina C działa fotoprotekcyjnie chronią przed uszkodzeniami i powstawaniem fotouszkodzeń np. przebarwień.

Co daje połączenie witaminy C z kwasem ferulowym?

W fotmułach stosowana jest najbardziej czynna biologicznie forma witaminy C , czyli kwas L – askorbinowy, który stabilizowany jest kwasem ferulowym. Zapobiega on uszkodzeniom DNA oraz chroni skórę przed fotostarzeniem. Połączenie kwasu ferulowego z witaminą C kilkukrotnie zwiększa antyoksydacyjną i fotoprotekcyjną ochronę skóry.

PRZECIWWSKAZANIA :

– stany zapalne skóry

– infekcje

– alergia na składniki pokarmu

– wszystkie choroby zakaźne

– zakażenia wirusowe : opryszczka, brodawki , mięczak zakaźny

– zakażenia grzybicze i bakteryjne

– przeczosy, nadżerki

– skłonność do keloidów

– zmiany ropne na skórze

– choroby nowotworowe

– zmniejszenie krzepliwości krwi i przyjmowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi

– ciąża i okres laktacji ( w zależności od koktajli)*

– cukrzyca *

– trądzik różowaty *

* – nie dotyczy nanoigieł.

Zabiegi pielęgnacyjne w cenniku NANOFRAX  do zabiegów Dermaquest 170 zł

Zamiast mikroperforacja skóry dać NANOFRAX MEZOTERAPIA FRAKCYJNA i do tego podział ceny twarz , twarz szyja , twarz szyja dekolt

NANOFRAX + Resvera ACF

Ekskluzywna terapia odmładzająca na twarz, szyję i dekolt. Zabieg wykorzystuje najbardziej aktywne substancje biologicznie czynne o potwierdzonym klinicznie działaniu opóźniającym starzenie się komórek skóry. Terapia działa trzypłaszczyznowo: wzmacnia, koryguje i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Koktajl silnych przeciwutleniaczy i witamin w połączeniu z neuropeptydami pozwala osiągnąć niesamowite efekty w kuracjach zagęszczających skórę, wygładzających zmarszczki i rozjaśniających przebarwienia.

Wskazania:

zmarszczki

przebarwienia

fotostarzenie

skóra dojrzała

wiotkość skóry

skóra szara i matowa

pozbawiona blasku

Przebieg zabiegu :

Zabieg polega na wieloetapowej aplikacji ampułek z witaminą C, kwasem ferulowym, retinolem i resweratrolem. Następnie na powierzchni zabiegowej wykonywana jest mezoterapia frakcyjna NANOFRAX. Po zakończeniu procedury mikroigłowej nakładana jest innowacyjna maska nanocelulozowa. Maska stanowi wzmocnienie zabiegu poprzez okluzyjne wprowadzenie neuropeptydów, bajkaliny i antarktycyny.

Po zabiegu :

Skóra po zabiegu jest zaczerwieniona. Po 2-3 dniach po zabiegu naskórek zaczyna się złuszczać, przez co poprawia się jego struktura i koloryt. Złuszczanie jest płatkowe, trwa 4-7 dni. Podczas złuszczania należy stosować Healing Balm 50. Po etapie regeneracji skóra jest napięta, wygładzona, zmarszczki spłycone, a przebarwienia rozjaśnione. W trakcie serii zabiegowej należy chronić skórę stosując kremy z filtrami.

Zalecana jest seria  3 do 6 zabiegów, wykonywanych w odstępach 4-tygodniowych.

Nanofrax + Resvera ACF twarz – 575 zł

Nanofrax + Resvera ACF twarz + szyja + dekolt – 690 zł

NanoFrax + Retinol [4%] DermaQuest

Zabieg silnie regeneruje i stymuluje skórę, dzięki czemu zwiększa jej jędrność i elastyczność. Retinol [4%] – czysta forma witaminy A jest niezbędna do prawidłowego formowania się i regulowania wzrostu komórek skóry. Retinol to wielofunkcyjna substancja aktywna, która jest polecana zarówno w przypadku walki z trądzikiem u młodszych osób, jak i na zmiany wywołane procesem fotostarzenia się skóry, w przypadku cery dojrzałej oraz jako składnik zapobiegawczy pozwalający przedłużyć młodość komórek skóry.
Retinol jest jednym z najsilniejszych składników aktywnych działających przeciwzmarszczkowo i przeciwstarzeniowo. Rewelacyjnie niweluje problem rozstępów i blizn potrądzikowych.

Rezultaty

• skóra zaczyna się złuszczać od 2 dnia po zabiegu, złuszczanie na poziomie umiarkowanym do intensywnego
• wyrównanie powierzchni i kolorytu
• znaczne rozjaśnienie przebarwień i poprawa struktury skóry
• poprawa jędrności i elastyczności
• spłycenie blizn potrądzikowych, rozstępów

Uwagi

• nie należy stosować w przypadku skór naczyniowych i wrażliwych
• zabieg sezonowy od września do kwietnia
• należy wykluczyć wszystkie przeciwwskazania do wykonywania mezoterapii mikroigłowej
• nie należy stosować u osób uczulonych na retinol
po zabiegu należy stosować łagodne środki myjące i pielęgnujące np. Cetaphil PS, Cicalfate, Cicaplast oraz ochronę przeciwsłoneczną przez co najmniej 2 tygodnie

LICZBA ZABIEGÓW W SERII: 6
CZAS ZABIEGU: 60-90 min
ODSTĘPY : 14-30 dni
OBSZAR : TWARZ, SZYJA, DEKOLT ,POŚLADKI, WEWNĘTRZNA STRONA UD, OKOLICA KOLAN