Nasze artykuły

Jesień to najlepszy czas na zabiegi złuszczająco-oczyszczające…

Zabiegi te mają na celu złuszczać i rozpuszczać martwy naskórek, tzw. warstwę rogową. Poprzez otwarcie mieszków włosowych i porów skórnych dzięki temu zabiegowi ułatwia się wchłanianie substancji aktywnych zawartych w preparatach. Proces odnowy komórek przebiega sprawniej dzięki przepływowi krwi w naczyniach włosowatych. Stan i kondycja skóry zdecydowanie się poprawiają.

Kiedy stosować?

Zabiegi powinno się stosować kilka razy w roku, niezależnie od stanu skóry.

Zabiegi są dobierane do rodzaju i kondycji skóry.

Nowością jest Peeling Epionce Lite Refresh, zabieg z rodziny zabiegów oczyszczająco-regenerujaco-złuszczających.

Klienci bardzo chętnie decydują się właśnie na niego. Służy on odbudowie i regeneracji skóry.

Bardzo dużą zaletą zabiegu jest to, iż przeznaczony jest dla osób o skórze wrażliwej, skłonnej do podrażnień, nietolerującej silnych zabiegów złuszczających.

Polecamy go także jako zabieg odświeżający i odnawiający skórę po lecie i po zimie – jako jednorazową kurację upiększającą.

Ogromną zaletą zabiegu jest brak okresu rekonwalescencji i absencji w pracy z powodu powikłań po zabiegowych. Skóra po zabiegu jest zaczerwieniona. Zaczerwienienie to utrzymuje się ok. 2 godzin.

 

Perfekcyjny makijaż ślubny w Studio Paula body & soul…

Makijaż panny młodej to wyzwanie, pozwalające wykazać się każdej dobrej makijażystce. W studio Paula body & soul pracujemy na produktach najwyższej jakości. W przypadku tej usługi jak nigdzie indziej liczą się kreatywność i talent. Makijaż w tym jednym z najważniejszych dni to duża odpowiedzialność. Niezbędne są wiedza i doświadczenie oraz konsultacja z przyszłą panną młodą. Po stronie makijażystki stoi z kolei dobór kolorystyki makijażu, który ma współgrać, albo wręcz przeciwnie, przemyślanie kontrastować z dodatkami, biżuterią i wiązanką kwiatów. Powinien być to makijaż łączący wiele cech: trwałość obok lekkości i naturalności, powinien spełniać wymagania makijażu fotograficznego, podkreślać atuty i zbytnio nie absorbować uwagi osoby, której twarz zdobi.

Dzięki temu, że posiadamy Emilli Smart by studio Paula, doskonale poradzimy sobie z doborem stylizacji paznokci np. pod kolor bukietu. O panu młodym też nie zapomnieliśmy, mamy w ofercie makijaż męski i manicure.

Przygotowanie skóry do makijażu

Efekt każdego makijażu zależy również od stanu naszej skóry. Przed ślubem należy zadbać o jej piękny wygląd. Zobacz zabiegi na www.studiopaula.pl. Zdrowa, gładka i promienna cera to połowa sukcesu. Kilka tygodni przed planowaną datą ślubu należy wybrać się do salonu na konsultację. Profesjonalnie wykonane zabiegi kosmetyczne wpłyną korzystnie na kondycję naszej skóry. Konsultacja pozwoli dobrać i zaplanować najlepszy program pielęgnacji cery zarówno w domu, jak i w salonie. Staranna stylizacja okolicy oka, czyli henna brwi oraz ich regulacja i henna rzęs, zapewnią podstawę efektownego makijażu oka.
W tym dniu każda panna młoda chce wyglądać pięknie. Możesz zadbać o wydobycie swojego naturalnego piękna na kilka miesięcy przed ślubem. Skorzystaj z naszych porad, by w dniu ślubu promienieć i czuć się najlepiej, jak to jest tylko możliwe.

 

Rozszerzone pory to także problem mężczyzn

Studio Paula body & soul, opisuje, co jest powodem i jak im zapobiegać…

Na wygląd cery mają wpływ czynniki wewnętrzne i zewnętrzne. Androgeny –męskie hormony płciowe zwiększają aktywność gruczołów łojowych, które produkują znaczne ilości wydzieliny łojowej – sebum. Wydzielina ta, zalegając na powierzchni skóry, blokuje ujścia gruczołów łojowych, co może doprowadzić do rozszerzenia się i zapychania porów skórnych. Wówczas na skórze pojawiają się widoczne gołym okiem zagłębienia.

Kiedy stosować?

Gdy Twoja skóra jest gruba, błyszcząca, z widocznymi rozszerzonymi porami skórnymi. Gdy Twoja cera ma tendencję do przetłuszczania się i powstawania zaskórników.

Studio Paula body & soul proponuje zabiegi, które dają następujące efekty:

– usunięcie zanieczyszczeń z powierzchni skóry

– dotlenienie i odżywienie komórek

– regulacja wydzielania sebum i zahamowanie rozwoju bakterii

– wygładzenie i regeneracja naskórka

– zwężenie porów.