Stylizacja oprawy oka

LVL (lenght volume lift) by Nouveau Lashes

Wyobraź sobie, że Twoje rzęsy są naturalnie długie, ciemne i pogrubione, a także ekstremalnie podkręcone…a to wszystko bez konieczności przedłużania!
Lifting rzęs to rewolucyjny, najnowszej generacji zabieg, który sprawia że proste i niesforne rzęsy stają się podkręcone i uporządkowane.
Wprowadzana we włosa keratyna odbudowuje jego strukturę oraz zatrzymuje wilgoć. Oleje roślinne m. in macadamia, dogłębnie odżywiają, nawilżają oraz stymulują wzrost włosów Efekt utrzymuje się do 8 tygodni!!

Dedykowany osobom o jasnych, prostych, krótkich, osłabionych rzęsach, po zabiegach przedłużania rzęs metodami 1:1; przy opadającej powiece.
Rzęsy po zabiegu są naturalnie uniesione i podkręcone aż od nasady. Odżywka sprawia, że włosy stają się pogrubione, wydłużone i lśniące. Henna nadaje ciemny, wyrazisty kolor, który podkreśla oprawę oka.

Zabieg jest w 100% bezpieczny, preparaty wykorzystywane w zabiegu nie podrażniają okolicy oka.
Czas zabiegu to ok. 40-60 min. Cena 140zł.

Wykorzystywane są naturalne składniki, tj.: olej migdałowy, olej macadamia, olej jojoba, olej arganowy, olej szafranowy, hydrolizowana keratyna, kolagen roślinny, kwas hialuronowy, gliceryna, kwas linolowy, panthenol, wit.E, wit.C, wit. B6.

By jak najdłużej cieszyć się efektami, należy w ciągu 24h od zabiegu:

– nie moczyć/myć oczu
– nie malować oczu
– nie pocierać oczu
– unikać sauny, basenu, zabiegów parowych, siłowni (pot, sebum oraz chlor osłabiają działanie preparatów)
– nie nosić soczewek

Przeciwwskazania do zabiegu:

– Choroby oczu (alergie, jęczmień, zapalenie spojówek, cysty, zapalenie rogówki, jaskra, zaćma)
– Nadmierne łzawienie i wrażliwość oczu
– Stosowanie odżywek do rzęs (odstawić do 2 miesięcy przed)
– Klaustrofobia (oczy są zamknięte podczas zabiegu)
– Infekcje organizmu (grypa, przeziębienie, katar w fazie aktywnej)
– Soczewki kontaktowe (należy przyjść w okularach)

cats

lamin

Brow Henna – alternatywa dla tradycyjnej henny brwi

Brow henna to nieinwazyjny zabieg koloryzacji brwi z efektem tatuażu na skórze utrzymującym się około tygodnia. Na włoskach henna utrzymuje się aż do 6 tygodni! Jest to o wiele dłużej niż henna tradycyjna.

Stylistka brwi wykonujaca zabieg ma do dyzpozycji aż 7 kolorów, które dodatkowo można ze sobą mieszać. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać odcień idaelnie dopasowany do urody, karnacji, koloru włosów i preferencji klietki.

Henna brow to produkt naturalny i wegański  co znaczy, że  jest idelanym produktem dla alergików.  Nie osłabia włosków, a wręcz przeciwnie – przy regularnym stosowaniu   stymuluje ich wzrost.

Nitkowanie Brwi – hit w Studio Paula

Nitkowanie to hinduska metoda depilacji za pomocą odpowiednio splecionej, 100% bawełnianej nici.

Na czym polega zabieg?

Przy uzyciu specjalenej, bawełnianej nici możemy usunąć nawt najcieńsze i najkrótsze włoski, które nie są widoczne gołym okiem. Włos jest usuwany w całości – wraz z cebulką. Dzięki temu efekt utzymuje się nawet do czterech tygodni. Metoda ta daje możliwość nadania brwiom idealnego kształtu. Idealnie nadaje się również do depilacji innych części twarzy takich jak okolice nad ustami lub baczki.

Nie ma żadnych przeciwskazań do nitkowania. Zabieg możemy wykonać u osób z każdym rodzajem skóry – nawet bardzo wrażliwą lub problematyczną. Lekkie zaczerwienienie powstałe po zabiegu znika po kilku minutach, a depilowana okolica może zostać przykryta makijażem bezpośrednio po zabiegu.

Nitkowanie to niezwykle szybki sposób usuwania włosków ponieważ można za jednym pociągnięciem usunąć pojedynczy włosek oraz całą ich linię.

Henna brwi z regulacją

Regulacja brwi po indywidualnej konsultacji ze stylistką. Dopasowanie profilu brwi do kształtu oczu i twarzy. Koloryzacja brwi.

Henna rzęs

Trwałe i subtelene podkreślenie oparwy oka.

Henna jest zabiegiem polegającym na delikatnym farbowaniu włosków. Kolor ulega stopniowemu zmywaniu. Efekt utrzymuje się na rzęsach przez około 3 – 4 tygodnie.