Rozszerzone pory

Na wygląd cery mają wpływ czynniki wewnętrzne i zewnętrzne. Androgeny męskie hormony płciowe, zwiększają aktywność gruczołów łojowych, które produkują znaczne ilości wydzieliny łojowej sebum. Wydzielina ta, zalegając na powierzchni skóry, blokuje ujścia gruczołów łojowych, co może doprowadzić do poszerzenia porów. Wówczas na skórze pojawiają się widoczne gołym okiem zagłębienia.

Kiedy stosować?

Gdy Twoja skóra jest gruba, błyszcząca, z widocznymi ujściami gruczołów łojowych w postaci rozszerzonych porów. Jeżeli Twoja cera ma tendencję do przetłuszczania się i powstawania zaskórników.

Nasze zabiegi dają następujące efekty:

usunięcie zanieczyszczeń z powierzchni skóry

poprawę mikrocyrkulacji i odtoksycznienie tkanek

dotlenienie i odżywienie komórek

regulację wydzielania sebum i zahamowanie rozwoju bakterii

wygładzenie i regenerację naskórka

– ściągnięcie rozszerzonych porów

W tej kategorii proponujemy zabiegi:

Mikrodermabrazja Perfect Skin (twarz i szyja)

Doskonała do tłustej i mieszanej skóry z problemem trądzikowym, rozszerzonymi porami. Zabieg połączony jest z wtłaczaniem odpowiednich substancji aktywnych zawartych w ampułkach za pomocą ultradźwięków. Usuwa martwe komórki naskórka, likwiduje zanieczyszczenia, zmniejsza rozszerzone pory, reguluje wydzielanie sebum i hamuje rozwój bakterii. Skutecznie przywraca skórze czysty, świeży wygląd, poprawia jej obraz, matuje.

Peeling kawitacyjny

Bezbolesne, głębokie oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej, która pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, usunięcie zrogowaciałego naskórka oraz pozbycie się bakterii. Zapewnia wygładzenie i regenerację skóry, poprawia mikrokrążenie, dezynfekuje. Przeznaczony do bardzo wrażliwej, delikatnej, cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, trudno gojącej się, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry skłonnej do wyprysków, trądzikowej, przetłuszczającej się.