SPM DIGITAL

SPM Digital Jedyny aparat w Bielsku-Białej

SPM Digital o skuteczność terapii antycellulitowej świadczy o tym również doświadczenie profesjonalnie przeszkolonych pracowników wykonujących zabieg. Wieloletnie doświadczenie pozwala dobrać indywidualną terapię.

Twoje ciało-nasi specjaliści-wspólne piękno!!!

spm

Zasada działania SPM Digital polega na zasysaniu skóry do wnętrza szklanych baniek. Uniesione w ten sposób komórki cellulitowe są mechanicznie rozcierane, a to pozwala na lepszą penetrację tlenu przez błony cytoplazmatyczne.

Efektem tego oddziaływania jest stymulacja unaczynienia oraz przyspieszenie procesów przemiany materii. Dochodzi do mobilizacji depozytów tłuszczu, zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych i ułatwienia odprowadzenia produktów przemiany materii do układu limfatycznego i ich wydalenia.

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, polecamy wykonać serię zabiegów. Liczba zabiegów w serii zależy od stanu skóry, wieku i zaangażowania klientki. Zabiegi wykonujemy dość często, bo 2 lub 3 w. Zabieg zmniejszy grudki cellulitowe, ale również przyspieszy usuwanie toksyn z organizmu, zmniejszy obrzęki i ujędrni ciało.

Przeciwwskazania:

ciąża i laktacja

zapalenie wątroby

zapalenia nerek

zapalenia żył

 

„Piękno i zdrowie to prezenty, które możesz podarować sobie sama.”

dr Rudolf Weyergans

 

SPM Digital – masaż próżniowy, ma szerokie zastosowanie

Studio Paula body & soul poleca! Urządzenie zaprojektowane przez niemieckiego lekarza Rudolfa Weyergansa rewelacyjnie sprawdza się w zabiegach rewitalizujących i odmładzających na twarzy, szyi i dekolcie.

W jaki sposób działa SPM Digital?

Zasada działania jest bardzo prosta, ale też bardzo skuteczna. Masaż wykonywany jest za pomocą szklanych aplikatorów, niby baniek. Bańki mają różną średnicę, w zależności od okolicy dobiera się odpowiednią wielkość. Masaże wykonujemy na specjalistycznych preparatach wzbogaconych składnikami aktywnymi. Masaż jest bardzo intensywny i pobudzający.

SPM to urządzenie pracujące pod ciśnieniem, szklane aplikatory lekko zasysają skórę, uniesione w ten sposób komórki skóry są rozciągane, a to pozwala na lepszą penetrację tlenu przez błony cytoplazmatyczne. Efektem tego oddziaływania jest stymulacja unaczynienia oraz przyspieszenie procesów przemiany materii. Stymulowane są fibroblasty do intensywnej produkcji nowych włókien kolagenowych i elastyny.
W dzisiejszych czasach, kiedy mało się ruszamy, oddychamy zanieczyszczonym powietrzem oraz źle się odżywiamy, nasza skóra zaczyna ospale funkcjonować. Masaż SPM pomoże skórze odzyskać żywotność i witalność.
Dlatego specjalizujemy się w masażu próżniowym. Zachęcamy do masażu każdej części twarzy i ciała.

Jak oddziałuje SPM na skórę twarzy i szyję?

Z czasem skóra na twarzy staje się coraz bardziej wiotka, pomarszczona,
a skóra na pozostałych częściach ciała pozostawia wiele do życzenia.
Rozwiązaniem tych problemów jest SPM – nowoczesna metoda ujędrniania skóry. Masaż podciśnieniowy za pomocą pomp ssących poprawia napięcie skóry, stymuluje przepływ limfy, oczyszcza i wzmacnia tkankę podskórną. Stymulujący masaż poprawia krążenie tętnicze. Szybszy przepływ krwi dotlenia wszystkie warstwy skóry, odżywia ją. Wszystkie procesy dzięki temu przebiegają dynamicznie, powstają nowe komórki skóry, fibroblasty stymulowane są do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Czy masaż można wykonać na okolicę oczu?

Oczywiście, masaż SPM można wykonać na okolicę oczu. Wykonywany jest pojedynczą, małą, prostokątną banieczką.
Skóra pod oczami jest zazwyczaj cienka, wiotka, poszarzała, widoczne są podkówki oraz opuchnięcia.
Na te wszystkie problemy SPM działa rewelacyjnie. Intensywny przepływ krwi i limfy detoksykuje, rozjaśnia i drenuje górną i dolną powiekę. Przy serii zabiegów widocznie odmładza i liftinguje.

Jakie są odczucia podczas masażu?

Masaż jest bardzo przyjemny i odprężający. Delikatnie pobudzona skóra daje uczucie ciepła, lekkie zaczerwienienie jest widoczne przez godzinę od zabiegu. Zabieg kończy nałożenie chłodnej maski żelowej, dającej uczucie komfortu, również nawilża i napina ona skórę.
Zaleca się przeprowadzenie serii 5
10 zabiegów, po dwa zabiegi w tygodniu.

Przeciwwskazania do masażu SPM

opryszczka aktywna

ciąża, laktacja

infekcje skórne

trądzik różowaty

aktywny trądzik młodzieńczy

stany gorączkowe

po ekstrakcji zęba.

 

SPM Digital, niemieckie urządzenie o bardzo prostym, ale skutecznym działaniu oraz wieloletnie doświadczenie kosmetyczki gwarantują efekty wysmuklenia, ujędrnienia oraz przywrócenie zgrabnej, zadbanej i zdrowej sylwetki. Masaż SPM przeznaczony jest dla osób, które chcą poprawić swój wygląd w naturalny i bezpieczny sposób.

Jak to działa?

Zasada działania SPM Digital jest bardzo prosta, ale też bardzo skuteczna. Masaż wykonywany jest za pomocą szklanych aplikatorów, niby baniek. Bańki mają różną średnicę, w zależności od okolicy dobiera się odpowiednią wielkość. Masaże wykonujemy na olejach, wzbogaconych składnikami aktywnymi napinającymi skórę luźną i wiotką, np.: algi Laminaria ochroleuca, witaminy E i F (ECOCERT).
Ten intensywny, pobudzający masaż można wykonać na dowolnej okolicy: na brzuchu, nogach, ramionach, plecach czy biuście oraz na twarzy. Wszędzie tam, gdzie skóra straciła jędrność i sprężystość.

Przeciwwskazania do zabiegu

ciąża i laktacja

zapalenie żył

zapalenie wątroby

zapalenie nerek.

Jakie są odczucia podczas zabiegu?

Lekka bolesność może występować zwłaszcza przy pierwszych zabiegach, gdy skóra jest nieprzyzwyczajona do masażu, oraz w miejscach z naciekami cellulitu i luźnej tkanki łącznej. Po kilku minutach skóra się intensywnie rozgrzewa, następuje wzmożony przepływ krwi tętniczej, co może powodować swędzenie
i mrowienie.

Co wyróżnia masaż SPM od innych urządzeń masujących?

To pierwszy opatentowany sprzęt do masażu próżniowego. Początkowo używany w uzdrowiskach i sanatoriach w Niemczech jako masaż limfatyczny i pobudzający krążenie. Ale z czasem okazało się, że świetnie likwiduje cellulit i napina skórę. Urządzenie SPM Digital posiada płynną regulację mocy zasysania. Można więc ustawić parametry urządzenia do odczuć i upodobań klienta, tak aby zabieg był skuteczny. Urządzenie wyróżnia też liczba i wielkość aplikatorów „baniek”, które dobiera się do masowanej okolicy. Dzięki temu masaż jest bardzo dokładny i precyzyjny, co zwiększa efektywność zabiegu. Masaż np. okolic kolan, tuż przy stawie nie jest problemem, możemy zlikwidować wiotką skórę i nawisy nad kolanami.
Masaż SPM wykonujemy bezpośrednio na skórze posmarowanej olejem, to daje płynność ruchów i o wiele głębszą stymulację.

Ilu zabiegów potrzeba, aby ujędrnić skórę?

Z doświadczenia wiem, że należy wykonać minimum 10 zabiegów. Oczywiście, ostateczną liczbę i przebieg kuracji ustalam indywidualnie, po konsultacji z klientem. Trzeba też pamiętać o tym, że im starsza osoba i większy problem, tym zabiegów należy wykonać więcej. Ale u każdej osoby efekty są widoczne i każda skóra, nawet ta bardzo zaniedbana, reaguje na masaż SPM. To właśnie cały fenomen techniki SPM, a przecież to tylko „zwykły” masaż.