Naczyńka, rumień

Cerze naczyniowej towarzyszą rozszerzone i popękane naczynka krwionośne, tzw. pajączki, oraz długotrwały rumień. Pod wpływem czynników miejscowych oraz ogólnych pojawia się uczucie pieczenia, swędzenia i rozgrzania, a niekiedy nawet obrzęk. Początkowo objawy te są przemijające, stopniowo jednak dochodzi do trwałych zmian.

Kiedy stosować?

Gdy Twoja skóra ma skłonność do napadowego czerwienienia pod wpływem emocji, zmian temperatury, promieniowania UV, a także po spożyciu gorących napojów lub alkoholu. Na twarzy widoczna jest siateczka rozszerzonych, drobnych naczynek, szczególnie w okolicach policzków, nosa i brody.

Nasze zabiegi dają następujące efekty:

uszczelnienie i obkurczenie rozszerzonych naczynek

wzmocnienie i uelestycznienie ścianek naczyń krwionośnych

regulacja ciśnienia osmotycznego

poprawa krążenia w naczyniach krwionośnych skóry

zmniejszenie rumienia na twarzy

wygładzenie cery i wyrównanie jej kolorytu

uspokojenie i ukojenie skóry

profilaktyka trądziku różowatego.

W tej kategorii proponujemy zabiegi:

Multiregeneracja skóry naczyniowej

Zabieg głęboko regenerujący do skóry naczyniowej i skóry z nerwicami naczyniowymi z użyciem kwasu mlekowego, glikolowego i intensywnej witaminy C. Doskonale nawadnia, rozjaśnia i uspokaja skórę. Obkurcza uszkodzone naczynka krwionośne oraz wzmacnia ich strukturę. Zmniejsza zaczerwienienia i wpływa na uzyskanie jednolitego kolorytu skóry z efektem rozświetlającym. Nadaje cerze promienny i zdrowy wygląd, zapewniając spektakularny efekt upiększający. Zalecana seria minimum 6 zabiegów.