Zabiegi na biust

Endermolift LPG Alliance na biust

Endermologia działa na tkankę skórną piersi i dekoltu, poprzez poprawę cyrkulacji krwi i limfy, wymianę płynów międzykomórkowych oraz poprzez usunięcie toksyn, dotlenienie i odżywienie komórek. To intensywna, trójwymiarowa stymulacja tkanek poprawiająca napięcie, elastyczność i jędrność

Efektem zabiegu jest uelastycznienie i wzmocnienie więzadeł podtrzymujących piersi, a także ogólna poprawa skóry, wyglądu i kształtu biustu. Każdy zabieg zakończony jest nałożeniem odżywczego płatu.

SPM zabieg na biust

Urządzenie SPM Digital ma możliwość przeprowadzenia unikatowych zabiegów na biust. Do tego celu zostały stworzone specjalne przystawki do biustu, w trzech rozmiarach. Specjalne „bańki” obejmujące całą pierś, 
są podłączane bezpośrednio do urządzenia. Indywidualnie zaprogramowane parametry są dobierane wedle odczuć 
i potrzeb klientki. Ciśnienie i podciśnienie naprzemiennie oddziałuje na tkankę stymulując przepływ limfy, poprawiając produkcję kolagenu i elastyny. 

Proces ten, wzmacnia tkankę łączną i nadaje jej większą elastyczność oraz sprężystość. Biust staje się bardziej jędrny, pełny i podniesiony. W czasie pracy urządzenia, osoba poddająca się zabiegowi leży w wygodnej pozycji, może się zdrzemnąć i zrelaksować.

Zabieg proponujemy każdej Pani, która chce zadbać o skórę na piersiach i dekolcie. 
Kondycja skóry poprawia się po serii zabiegów, z doświadczenia wiemy że zazwyczaj jest to 10 zabiegów. Najlepiej jeśli są one wykonywane dwa razy w tygodniu.