Dermokonsultacje + Lampa Wooda

Dermokonsultacje

Są to konsultacje, które oprócz analizy dotychczasowej pielęgnacji, diety i stylu życia, mają również dokładną analizę skóry za pomocą Lampy Wooda.

Lampa Wood’a emituje długofalowe promieniowanie ultrafioletowe (UV) nazywane też czarnym światłem lub światłem Wood’a. Lampa Wooda jest urządzeniem niezwykle często stosowanym do wstępnego diagnozowania skóry.

Została wynaleziona przez amerykańskiego fizyka i naukowca Roberta Williamsa Wood’a.. Na podstawie zjawisk fluorescencyjnych możemy postawić diagnozę odnośnie stanu skóry. Każde z miejsc na skórze charakteryzują się innym odbiciem np.:

  • cera normalna daje odbicie niebiesko-fioletowe,
  • cera sucha blado-różowe,
  • cera dobrze nawilżona odbicie ciemno-fioletowe.
  • Skóra tłusta charakteryzuje się  prawie czarnym odbiciem.

Lampa Wood’a służy także do wykrywania niewidocznych w świetle dziennym zmian skórnych lub zgrubień. Dzięki wszystkim elementom dermokonsultacji, możemy w bardzo precyzyjny sposób ustalić najlepszą pielęgnację gabinetową i domową.

Koszt dermokonsultacji: 120 zł 

*Koszt dermokonsultacji zostaje rozliczony w trakcie skorzystania z usług oferowanych przez gabinety Studio Paula kosmetologia estetyczna, lub zakupu dermokosmetyków w kwocie 300 zł.