Okolice oczu

Pielęgnacja skóry wokół oczu

Czy wiedziałaś, że skóra wokół oka ma zaledwie 0,5 mm grubości? To niewiele, aż cztery razy mniej, niż jest to w przypadku skóry twarzy! Cechami charakterystycznymi tej partii są także fakt niemal całkowitego pozbawienia jej gruczołów łojowych, mniejsza liczba włókien kolagenowych i elastyny. Mięśnie powiek, które otaczają oko, bez ustanku pracują. Rozciągają i kurczą się, co skutkuje podczas mrugania czy zmianą położenia podczas uśmiechu. Nieuniknione jest szybsze lub późniejsze powstanie zmarszczek mimicznych. Ponadto okolice oczu są wrażliwe, więc często pojawiają się tutaj obrzęki i zasinienia, które są odpowiedzią na stres, zmęczenie, niewłaściwe odżywianie się.

Kiedy stosować?

W wieku 25 lat pojawiają się pierwsze zmarszczki, dlatego na okolice oczu należy zwrócić baczniejszą uwagę już w chwili ukończenia 20 lat, kiedy pomału, ale systematycznie zmniejsza się produkcja kolagenu.
Nasze zabiegi dają następujące efekty:

– zapewnienie ochrony przed przedwczesnym starzeniem

– ujędrnienie i uelastycznienie skóry wokół oczu

– pobudzenie cyrkulacji krwi i limfy w skórze

– odprowadzenie nadmiaru zgromadzonej wody i toksyn z tkanek

– niwelowanie oznak zmęczenia i stresu

– głębokie nawilżenie i odżywienie skóry

– zmniejszenie obrzęków, opuchnięć, sińców i worków pod oczami

– wygładzenie oraz redukcja zmarszczek i zagłębień

– wzmocnienie delikatnej skóry pod oczami.

W tej kategorii proponujemy zabiegi:

SPM z maską naprawczą – masaż niwelujący opuchnięcia pod oczami

Zabieg odblokowuje zastoje limfatyczne przez co zmniejsza obrzęki pod oczami. Pomaga wygładzić zmarszczki oraz ujędrnia delikatną skórę wokół oczu.

Działanie:
Zmniejsza obrzęki
Ujędrnia skórę
Poprawia napięcie
Relaksuje

FRESH EYES TREATMENT – zabieg pod oczy na cienie i opuchnięcia

Zabieg rozjaśniający cienie pod oczami, dodający blasku i odświeżający dla skóry zmęczonej. Pobudza mikrokrążenie, redukuje worki i opuchnięcia okolic oczu.

Działanie:
Natychmiast rozjaśnia i zmniejsza opuchnięcia okolic oka.
Łagodzi podrażnienia.
Wygładza i głęboko nawilża.
Przywraca blask zmęczonym oczom.
Doskonały zabieg przed wielkim wyjściem.

YOUNG EYES TREATMENT – zabieg na zmarszczki wokół oczu

Odmładzający zabieg na okolice oczu wygładza linie i zmarszczki, wygładza i skutecznie wypełnia zmarszczki dzięki specjalnemu masażowi oraz innowacyjnej aplikacji kwasu mlekowego zawartego w Lotionie MC 110.

Działanie:
Redukuje zmarszczki.
Głęboko nawilża.
Poprawia napięcie i elastyczność.
Rozjaśnia i przywraca blask zmęczonym oczom.

YOUNG EYES TREATMENT DELUXE- zabieg na zmarszczki, cienie i opuchnięcia

Składniki zawarte w zabiegu wygładzają i skutecznie wypełniają zmarszczki, zmniejszają obrzęki oraz przywracają młodzieńczy blask. Zastosowanie specjalnego masażu oraz aplikacji kwasu mlekowego uzupełnia masaż urządzeniem SPM, który dodatkowo stymuluje włókna kolagenowe do regeneracji.

Działanie:

Łagodzi podrażnienia
Dodaje blasku
Zmniejsza zmarszczki
Poprawia mikrokrążenie
Zmniejsza cienie i obrzęki
Przywraca blask

PEELING NA POWIEKI

To intensywny zabieg rozświetlający o działaniu liftingującym i redukującym kurze łapki, obrzęki i zasinienia wokół oczu. Aby uzyskać zadowalający efekt liftingowy, należy wspomagać zabiegi profesjonalne w domu, stosując żel wokół oczu z serii Ionzyme lub z serii AVST. Peelingi mogą być stosowane w pojedynczych zabiegach regenerujących Environ lub w celu redukcji kurzych łapek.

Głęboki, niezmiernie skuteczny peeling skóry wokół oczu na bazie kwasu mlekowego i glikolowego, polecany osobom z sińcami pod oczami, drobnymi zmarszczkami. Efekt to zredukowanie kurzych łapek, napięcia i głębokie nawilżenie delikatnej, przesuszonej zmęczonej skóry w tym miejscu. Peeling powiek ponadto likwiduje notoryczne obrzęki.

Eye Rescue Treatment

Ratunek i wybawienie dla zmęczonej skóry wokół oczu za sprawą alg i czterech unikatowych herbat. Starannie wyselekcjonowane, są źródłem naturalnych antyoksydantów i polifenoli silnie wiążących wolne rodniki. Efektem jest spowolnienie procesów starzenia. W czasie zabiegu wykorzystywane są także czysty tlen, magnez oraz morska elastyna. Zabieg natychmiast chłodzi oraz wygładza zmarszczki. Skóra staje się rozjaśniona, wygładzona i zrelaksowana.