Pielęgnacja szyi i dekoltu

Skóra w tym miejscu jest delikatna i cienka, dlatego też bardzo szybko pojawiają się na niej pierwsze oznaki starzenia. Wymaga ona systematycznej i dobrze zaplanowanej pielęgnacji. Na cienkiej skórze dekoltu, która niemal pozbawiana jest ochronnej warstwy tłuszczu oraz gruczołów łojowych, szybko można dojrzeć objawy odwodnienia, wiotczenie i pierwsze zmarszczki. Wraz z upływem czasu w komórkach na szyi wzrasta tkanka tłuszczowa, co sprawia wrażenie tycia.

Kiedy stosować?

Warto już dzisiaj uświadomić sobie, że w profilaktyce wymierzonej przeciw starzeniu się szyi i dekoltu najważniejsze jest, by nasze działania były konsekwentne i systematyczne. Tylko taka wewnętrzna dyscyplina da nam satysfakcję z pięknej szyi i dekoltu, które na pewno nie zdradzą naszego wieku.
Regularną pielęgnację zacznijmy już od 20. roku życia. Da nam to gwarancję zadowalających efektów kilkanaście/kilkadziesiąt lat później.

Nasze zabiegi dają następujące efekty:

utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry w tych partiach ciała

odbudowa płaszcza hydrolipidowego i powstrzymanie nadmiernej, transepidermalnej utraty wody

odżywienie, regeneracja i energizacja tkanek

uealastycznienie i pogrubienie naskórka, co wpływa pozytywnie na jego zdolności ochronne

poprawę napięcia, odmłodzenie, pojędrnienie i wygładzenie skóry

redukcja zmarszczek i opóźnienie procesu powstawania nowych

rozjaśnienie zaburzeń pigmentacyjnych i przebarwień

 

W tej kategorii proponujemy zabiegi:

Termalna regeneracja skóry szyi i dekoltu

Zabieg idealny do zaspokojenia potrzeb skóry starzejącej się oraz zmęczonej nadmiernym opalaniem. Ma właściwości wzmacniające, regenerujące. Wszystko dzięki niezwykłemu składowi. Alantoina została połączona z korzeniem wasabi, zieloną herbatą, mączką owsianą, mlekiem sojowym, proteinami pszenicy. Ponadto receptura ta nawilża oraz ujędrnia naszą skórę, pomaga w odbudowaniu jej naturalnej bariery ochronnej. W połączeniu z profesjonalnym masażem zabieg gwarantuje niezwykłe uczucie odprężenia i relaksu.