Stylizacja paznokci stóp

Stylizacja paznokci i modelowanie płytki na stopach (zabieg wykonywany w gabinecie emilli smart by studio paula www.emillismart.pl)

Zwłaszcza latem paznokcie u stóp stanowią akcent naszej urody o którym nie można zapomnieć. Na ich wygląd wpływają jednak nasz styl życia, dieta, czynniki zewnętrzne. Dobra pielęgnacja wzmacnia płytkę paznokci, uelastycznia ją oraz nie ogranicza prawidłowego jej wzrostu. Proponujemy modelowanie paznokci u stóp zwłaszcza paniom, których Matka Natura nie obdarzyła ładnymi, mocnymi paznokciami. Pracujemy, wykorzystując najnowocześniejsze materiały, które wzmacniają i wygładzają płytkę paznokcia. Korygujemy ich kształt oraz oryginalnie zdobimy. Posiadamy odpowiednio przygotowane do tego celu cyrkonie, płatki złota i srebra, brokat, naklejki i biżuterię. Możliwe jest także wykonanie na życzenie wzorów trójwymiarowych, hologramowych oraz zdobienia płaskie albo wypukłe.

Kiedy stosować?

Gdy Twoje paznokcie są kruche i łamliwe.

– Jeśli chcesz mieć idealnie wymodelowane paznokcie.

– Jeśli lubisz oryginalne i trwałe zdobienia.

Wzmacnianie naturalnych paznokci

Zabieg wzmacniający, wykonywany bez użycia kwasów. Wykorzystuje się do niego elastyczny preparat Natural Nail Gel dostępny w kolorze transparentnym oraz mlecznobiałym. Efekt utrzymujący się przez wiele tygodni to wyraźnie wzmocniona płytka paznokcia, która zyskuje piękny, naturalnie wyglądający kształt. Lakier, który nakładamy na paznokcie pokryte żelem, także ma charakter trwalszy niż w przypadku użycia go na naturalną płytkę paznokcia.

Modelowanie paznokci metodą żelową

Piękny efekt naturalnych i wypielęgnowanych paznokci, które dodatkowo są elastyczne i sprężyste. Na płytkę nakłada się bezbarwny, kolorowy lub french żel.

Cyrkonie Svarowskiego

Zawsze marzyłaś o cyrkoniach Svarowskiego? Teraz możesz je mieć… na paznokciach! Proponujemy zdobienie przy wykorzystaniu tych kamieni w wielu szlachetnych kolorach. Specjalny sposób szlifu wpływa na niespotykane nigdzie indziej powodzenie tych kamieni na świecie. Kamienie te są oryginalne, inspirujące i nie można obok nich przejść obojętnie.