Stylizacja paznokci

Stylizacja paznokci (zabieg wykonywany w gabinecie emilli smart by studio paula www.emillismart.pl)

Elegancka kobieta ma piękne dłonie, a piękne dłonie to zadbane i kształtne paznokcie. Ile osób, tyle recept na zawsze piękne paznokcie. Dlatego program pielęgnacyjny dobiera się w sposób indywidualny. Panie, które nie mają naturalnych mocnych paznokci oraz prowadzą aktywny tryb życia, mogą zdecydować się na tipsy i modelowanie paznokci. Nowoczesne, niezwykłe trwałe i bezpieczne materiały pozwalają nam na przedłużenie płytki paznokci oraz skorygowanie jej kształtu.

Kiedy stosować?

– Gdy Twoje paznokcie są kruche, łamliwe i nie sposób zadbać o ich piękny wygląd.

– Jeśli obgryzasz paznokcie.

– Jeśli chcesz mieć idealnie wymodelowane paznokcie.

– Jeśli lubisz oryginalne i trwale zdobienia.

 

W tej kategorii proponujemy zabiegi:

NOWOŚĆ!!! GEL BREAK

NTR03_G_Properly_Pink
GEL BREAK to trójfazowy system regeneracji paznokci zniszczonych i wytrawionych po hybrydzie, który w krótkim czasie przywraca paznokciom zdrowy wygląd.

Zawiera unikatową kombinację witamin i minerałów, wzmacniających paznokcie. Trzy nakładane kolejno po sobie warstwy nadają paznokciom żelowe wykończenie, pozostawiając je optycznie grubsze, błyszczące i zdrowsze.

3 kroki do tego, żeby przywrócić zdrowie i blask zniszczonym po hybrydzie paznokciom:
Krok 1: Gel Break Serum – baza ze specjalnymi pigmentami, niwelującymi przebarwienia
Krok 2: Gel Break Color – delikatny kolor (jeden z trzech wariantów) dopasowany do Twojej karnacji
Krok 3: Gel Break Protector – top coat ochronny z najwyższym stopniem połysku

Dostępne osobno lub w zestawie.

GEL BREAK został nagrodzony w konkursie Innowacja LNE!

Nagroda stanowi specjalne wyróżnienie 34. Kongresu i Targów LNE dla produktów wyznaczających nowe kierunki rozwoju w branży beauty & healthy aging w Polsce.

Wypróbuj kurację do paznokci Gel Break i nie wracaj już do produktów, które mogą niszczyć paznokcie!
Zastosuj GelColor – najbezpieczniejszy system żelu kolorowego na rynku.

Wzmacnianie naturalnych paznokci

Zabieg, który wzmacnia naturalną płytkę paznokci. Do uzyskania bardzo dobrego efektu używamy wolnego od kwasów, elastycznego Natural Nail Gel do wyboru w kolorze transparentnym lub mlecznobiałym. Lakier, który nakładamy na paznokcie pokryte uprzednio żelem, dopełnia dzieła, sprawiając, że stają się one bardzo trwałe.
Gwarantujemy dobrą pielęgnację i wzmocnienie paznokci oraz nadanie im pięknego i naturalnego wyglądu. Efekt utrzymuje się przez wiele tygodni!

Przedłużanie paznokci metodą żelową

Metoda przedłużania paznokci techniką żelową wykorzystuje żel, który nakładany jest na płytkę za pomocą szablonu lub na przyklejone uprzednio tipsy. Paznokcie tego typu wyglądają bardzo naturalnie, nawet wtedy, kiedy ich nie pomalujemy. Są ponadto elastyczne i sprężyste, tym samym bardzo praktyczne.

NOWOŚĆ!!! STRIPLAC ALESSANDRO

–trwały lakier usuwany bez użycia zmywacza

Pierwszy na świecie lakier o trwałości do 10 dni, który nie odpryskuje i nie wymaga użycia zmywacza. Po prostu delikatnie podważmy lakier i usuwamy go jak naklejkę z płytki paznokcia. Kiedy zdejmiemy lakier, płytka pod spodem jest zdrowa i nieuszkodzona. Wszystko to dzięki przełomowej technologii Alessandro. Odkryj Striplac – najbardziej rewolucyjny produkt od momentu wynalezienia lakieru.

Cyrkonie Svarowskiego

Proponujemy Państwu oryginalne zdobienie paznokci, do którego używamy prawdziwych cyrkonii Svarowskiego. Kamienie dostępne w wielu szlachetnych kolorach. Cyrkonie Svarovskiego powstają dzięki specjalnej technologii szlifu. Metoda ta sprawia, że cieszą się one największym powodzeniem i uznaniem spośród kamieni na świecie. Ich oryginalność i przykuwające piękno inspirują.