Zabiegi

Zabieg parafinowy

Zabieg intensywnie regenerujący dłoni i stóp z użyciem rozgrzanej płynnej parafiny zawierającej dużą ilość naturalnych substancji natłuszczających. Ujędrnia, głęboko nawilża i odżywia skórę oraz pielęgnuje paznokcie. Sprawia, że wszystkie preparaty nałożone na skórę przed kąpielą działają skuteczniej, dzięki czemu staje się ona aksamitnie gładka i przyjemna w dotyku.

Gorąca maska regenerująco-pielęgnacyjna Alessandro

REWELACYJNA NOWOŚĆ DO NASZYCH DŁONI I STÓP!

Samorozgrzewające rękawice THERMASOFT z maską odżywczą o intensywnym działaniu nawilżającym i wygładzającym skórę dłoni i stóp. Idealne na przesuszoną, szorstką , wysuszoną skórę – zniszczone i zmęczone dłonie ponownie stają się cudownie delikatne oraz przyjemne i miękkie w dotyku.

Szczególna rewelacja na chłodne dni – kto miał okazję poznać rozgrzewający i dobroczynny wpływ na skórę rąk i rewelacyjne efekty zabiegu parafinowego w salonach kosmetycznych, tego nie trzeba przekonywać do tych rękawic.

 

Rękawice THERMASOFT są samorozgrzewającą się maską na dłonie i stopy, która zapewnia intensywne działanie pielęgnacyjne z długotrwałym efektem, wyłącznie za pomocą naturalnych składników, takich jak wosk pszczeli, masło shea i serum sojowe.

Pod wpływem ciepła wytworzonego wewnątrz rękawic poprawia się wprowadzanie odżywczych składników serum w skórę dłoni i paznokcie. Efektem jest odżywiona, wygładzona i delikatna skóra dłoni.

Wytworzenie ciepła wewnątrz rękawic odbywa się bez użycia prądu.

Sposób użycia:

Rękawice napełnić letnią wodą.

Po 4 minutach rękawice rozgrzewają się automatycznie.

Oderwać zabezpieczenie higieniczne i naciągnąć rękawice na dłonie.

Pozostawić na 15 do 20 minut. Po zdjęciu rękawic można użyć je jako kompres cieplny, kładąc je na kark, ramiona lub plecy, co pozwoli na dodatkowe odprężenie i relaks.

Cena zabiegu: 35 zł