Depilacja dla mężczyzn

Metoda ta pozwala na usunięcie niechcianego owłosienia z poszczególnych partii ciała, poprzez pozbycie się łodygi włosa bez korzenia. Tym sposobem możesz depilować każdy fragment swojego ciała: plecy, nogi, pachy, kark, klatkę piersiową wąsiki, szyję, brwi.

Ta metoda daje najlepsze efekty! Używa się do niej wosku kremowego o niskiej temperaturze topnienia, 37–38 stopni. Składniki wosku, oliwa z oliwek, dwutlenek tytanu, łagodzą podrażnienie i mają działanie antyseptyczne.

Wosk o takim składzie nadaje się do depilacji skóry wrażliwej, o rozszerzonych naczynkach. Jedynym przeciwwskazaniem są mocno rozszerzone naczynka lub żylaki.

Jakość dowodem skuteczności
Woski Depileve, w odróżnieniu od innych wosków na rynku, mają w swoim składzie wyjątkowo wysoki procent żywicy z najlepszego gatunku sosny, ze sprawdzonych źródeł światowych, co charakteryzuje je doskonałą przyczepnością i lepkością. Żywica ta pozwala na optymalną temperaturę aplikacji i precyzyjne usunięcie nawet najkrótszych włosków (już od 0,5 mm). Woski Film Wax, najbardziej plastyczne z oferowanych na rynku, powodują, że proces odrastania włosa jest kilkakrotnie spowolniony.

Naturalny skład produktów
Zawartość żywicy naturalnej w woskach Depileve wynosi ponad 70%. Dodatek wyciągów roślinnych z azulenu, lawendy, masła karite, oliwy z oliwek i innych cennych składników powoduje, że depilację Depileve można dopasować do potrzeb nawet najbardziej delikatnej i wrażliwej skóry.
Depilacja woskiem to skuteczna i najczęściej wybierana profesjonalna metoda usuwania zbędnego owłosienia.

Gwarantuje długotrwały efekt. Powoduje, że po każdym zabiegu włosy odrastają wolniej i są słabsze.

Polecamy zabiegi depilacji zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.
Depilację wrażliwych miejsc, tj. pachy,  wykonujemy za pomocą specjalnego wosku twardego. Jest to mniej bolesna forma depilacji, łagodna dla skóry i niewywołująca podrażnień.