Oczyszczanie

Zabieg polegający na dokładnym oczyszczeniu naskórka. Usuwanie zrogowaciałego naskórka jest uzasadnione w przypadku każdego rodzaju skóry. Płynące z niego dobrodziejstwo zauważalne jest zarówno w młodym wieku, kiedy do częstych problemów należy łojotok, oraz później, kiedy cykl odnowy komórek skóry znacznie się wydłuża, a to niekorzystnie wpływa na wygląd naszej skóry. Zaleganie coraz grubszej warstwy martwych komórek utrudnia oddychanie skóry, która staje się sucha i skłonna do wystąpienia zaskórników.

Kiedy stosować?

Regularnie, gdy naskórek jest zanieczyszczony zaskórnikami, widoczne są rozszerzone pory, grudki i krostki. Na skutek wzmożonej pracy gruczołów łojowych niektóre partie mają tendencję do błyszczenia, jest to tzw. strefa T, czyli czoło, nos i broda. Skóra jest niedotleniona i ma nieładny koloryt, a pielęgnacja domowa przynosi niewielki efekt.

Nasze zabiegi dają następujące efekty:

głęboko oczyszczona skóra

usunięte martwe komórki naskórka

wyeliminowanie zaskórników i wyprysków

odblokowanie porów i ujść gruczołów łojowych

poprawa mikrocyrkulacji krwi i limfy

przywrócenie cerze blasku i świeżego kolorytu

przygotowanie do innych zabiegów kosmetycznych

W tej kategorii proponujemy zabiegi:

Zabieg oczyszczający do skóry trądzikowej

Zabieg intensywnie oczyszczający o działaniu antybakteryjnym. Główne jego zadanie to zwalczanie podstawowych problemów cery trądzikowej, odświeżenie skóry, głębokie oczyszczanie mieszków włosowych oraz odnowa powierzchni skóry. Zabieg eliminuje bakterie odpowiedzialne za zmiany trądzikowe. W znacznym stopniu redukuje istniejące już stany zapalne. Oczyszczanie skóry trądzikowatej to również poprawa ogólnej kondycji skóry, wyrównanie jej struktury i kolorytu oraz złagodzenie podrażnienia i zaczerwień.

Manualne oczyszczanie skóry twarzy

Zabieg polegający na manualnym oczyszczaniu skóry przy użyciu dermokosmetyków. Polecany osobom ze zmianami o charakterze krostkowym i zaskórnikowym. Działa bakteriobójczo, skóra po zabiegu odzyskuje świeżość, czystość i delikatność.

Peeling kawitacyjny

Głębokie oczyszczanie skóry, które jest całkowicie bezbolesne. Wykorzystuje się do tego celu wibracje ultradźwiękowe, usuwające nadmiar gromadzącego się na powierzchni skóry sebum, zrogowaciałego naskórka. Pozbywamy się bakterii, zapewniamy skórze regenerację, odpowiednie mikrokrążenie i zdrowy wygląd.

Polecany do skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień, o rozszerzonych naczynkach, trudno gojącej się. Przeznaczony ponadto dla skóry skłonnej do wyprysków jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający.
W technologii zabiegu wykorzystuje się ultradźwięki.

Peeling kawitacyjny z ultradźwiękowym mikromasażem

Skuteczne oczyszczanie twarzy techniką ultradźwiękową połączoną z mikromasażem. Widoczna poprawa mikrokrążenia, dotlenienia komórkowego, pobudzenie aktywności komórkowej, zwiększenie penetracji substancji aktywnych w głąb skóry.
Peeling kawitacyjny z ultradźwiękowym mikromasażem oczyszcza pory, wygładza skórę i wzmacnia naczynia włosowate. Dodatkowym dużym plusem zabiegu jest doskonałe nawilżenie i naturalna stymulacja dalszego nawadniania, jakie otrzymujemy po zabiegu. Udowodnione działanie regenerujące i kojące.

Czysta skóra

Zabieg dedykowany skórze młodzieńczej, trądzikowej i łojotokowej. Pozwala na odblokowanie porów, pozbycie się tłuszczu z powierzchni skóry. Działanie antybakteryjne i przeciwzapalne dopełnia sukcesu po zabiegu.

Manualne oczyszczanie skóry pleców

Zabieg manualnego oczyszczania skóry pleców przy użyciu specjalistycznych dermokosmetyków. Jeśli chcesz wyeliminować zmiany zaskórnikowe i krostkowe, odzyskać czysty i świeży wygląd skóry, ten zabieg przeznaczony jest dla Ciebie.