Oznaki starzenia

Nasz wygląd i szybkość postępowania procesu starzenia zależy od wielu czynników: predyspozycji genetycznych, mimiki, stylu życia, ekspozycji na słońce, długotrwałego stresu, wahań wagi i palenia papierosów. W odróżnieniu od kobiecej, męska skóra jest grubsza i posiada inną strukturę tkankową. Do 30. roku życia widać na niej niewiele zmarszczek, natomiast po przekroczeniu tej granicy wiekowej proces starzenia postępuje o wiele szybciej niż u płci pięknej. Skóra traci jędrność, uwidaczniają się fałdy, bruzdy, zmarszczki, przebarwienia, naczynka. Zmiany te można spowolnić za sprawą odpowiednio dobranego programu pielęgnacji skóry: profesjonalnego i domowego.

Kiedy stosować?

Gdy widoczne jest wysuszenie, zwiotczenie i obwisłość skóry, powstają głębokie zmarszczki mimiczne, kurze łapki i fałdy. Cera traci zdrowy koloryt i blask. Na twarzy coraz częściej widać oznaki zmęczenia i stresu, ponieważ skóra wolniej się regeneruje.

Nasze zabiegi dają następujące efekty:

głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry

dostarczenie substancji odżywczych w głąb skóry

doenergetyzowanie, dotlenienie i regenerację tkanek

stymulację naturalnych procesów odnowy komórkowej

redukcję już powstałych zmarszczek i bruzd

uelastycznienie i zmiękczenie naskórka

ujędrnienie i przywrócenie spoistości skórze

poprawę napięcia mięśniowego

poprawę i wymodelowanie owalu twarzy

ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych

W tej kategorii proponujemy zabiegi:

Mikrodermabrazja (twarz)

Nowoczesny zabieg, który poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga uporać się z różnymi problemami skórnymi. Polecany do cery o nierównej strukturze i kolorycie, zniszczonej, zmęczonej i przesuszonej. Usuwa powierzchniową warstwę skóry, dzięki czemu stymuluje naturalną odbudowę nowej tkanki i poprawia kondycję skóry. Wygładza ją, regeneruje, poprawia elastyczność, spłyca drobne zmarszczki, rozjaśnia zaburzenia pigmentacyjne i przebarwienia, redukuje uszkodzenia spowodowane promieniami UV. Znacznie zwiększa poziom absorbcji aplikowanych składników aktywnych i stymuluje mikrokrążenie.

Luksusowy zabieg intensywnie regenerujący

Zabieg na twarz i oczy do skóry bardzo suchej, dojrzałej, potrzebującej intensywnej odbudowy i regeneracji. Silne złuszczenie martwego naskórka odsłania młode komórki skóry i stymuluje naturalny proces jej odnowy. Koktajl witamin, odżywczych ekstraktów roślinnych oraz odmładzających składników biotechnologicznych doskonale regeneruje i ujędrnia, wyraźnie poprawiając kondycję skóry. Nawilżająco-łagodząca maska na okolicę oczu efektywnie pielęgnuje obszary najbardziej narażone są na proces starzenia, wygładzając płytkie zmarszczki związane z odwodnieniem skóry.