Dni Otwarte Studio Paula Kosmetologia Estetyczna oraz Emilli Smart Nail&Make up

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Dni Otwartych Studio Paula Kosmetologia Estetyczna oraz Emilli Smart Nail&Make up, które odbyły się w dniu 1 marca 2019. Podczas całego wydarzenia towarzyszyła nam duża dawka wiedzy, wiele nowości i wyjątkowa atmosfera._DSC9545Przez cały dzień na licznie przybyłych odwiedzających czekało wiele atrakcji. Przede wszystkim mieli oni niepowtarzalną okazję spotkania i konsultacji z naszymi partnerami takich marek jak Biologiqe Recherche, Dermaquest, Cooltech, Hifu Arosha oraz Victoria Vynn. Odwiedzający mogli też przy tej okazji  poznać cały zespół Studio Paula i Emilli Smart oraz skorzystać z wyjątkowych okazji cenowych, które zostały przygotowane na ten dzień.

_DSC9264_DSC9352_DSC9267_DSC9568

W tym dniu odbył się też przedpremierowy pokaz  makijażu Und Gretel, marka która będziemy wprowadzać do polski jako pierwszy gabinet.

_DSC9473

_DSC9246

Duże zainteresowanie wzbudził wykład na temat niechirurgicznego liftingu HIFU prowadzony przez eksperta z dziedziny medycyny estetycznej.

_DSC9504

Dziękujemy wszystkim, którzy byli razem z nami tego dnia i zapraszamy do wykorzystania zakupionych pakietów w Studio Paula Kosmetologia Estetyczne. Czekamy na Was!

_DSC9557