Konsultacje ON-LINE

Konsultacje online – przygotujemy Beauty Plan dla Twojej skóry.

Jeżeli nie masz możliwości wizyty w klinice Studio Paula kosmetologia estetyczna osobiście, wychodzimy naprzeciw – proponujemy konsultacje online wraz z indywidualnie opracowanym Beauty Planem. Znajdziesz w nim dokładne instrukcje dotyczące pielęgnacji Twojej skóry, a także wskazówki poprawiające styl życia, dietę oraz zalecenia suplementacyjne. Dodatkowo w trakcie trwania terapii jesteś pod opieką naszego kosmetologa, z którym możesz kontaktować się nawet codziennie.

Nie masz możliwości realizowania regularnych zabiegów terapeutycznych, a zmagasz się z problemem skóry, chcesz poprawić jej wygląd?

Indywidualnie przygotowany Beauty Plan to rozwiązanie dla Ciebie!

Jak to wygląda w praktyce?

 1. Poniżej przedstawiamy instrukcję krok po kroku, w jaki sposób zarejestrować się na konsultację on-line. Aby połączyć się z kosmetologiem niezbędne jest urządzenie (telefon, tablet, komputer) z dostępem do internetu oraz zainstalowana na nim wybrana aplikacja Skype/ Microsoft Teams
 2. Rejestracja odbywa się poprzez telefoniczny kontakt z naszą recepcją (pon.- pt 9:00 -20:00, sb: 9:00-14:00)
  pod numerem telefonu: +48 604 355 641
 3. Po dokonaniu rejestracji konsultacji on-line, wysyłamy w treści wiadomości SMSnr rachunku bankowego na podany przez kosmetologa numer telefonu.
 4. Po dokonaniu opłaty za konsultację on-line, należy wysłać email z potwierdzeniem realizacji przelewu na adres recepcja@studiopaula.pl
 5. Po otrzymaniu potwierdzenia dokonania przelewu, pracownicy naszej recepcji wysyłają do klienta wiadomość SMS z potwierdzeniem terminu konsultacji on-line.
 6. W umówionym terminie nasz specjalista realizuje konsultację on-line za pomocą Skype/ Microsoft Teams

Ważne informacje:

 • Przed konsultacją prosimy o wypełnienie karty konsultacyjnej wysłanej uprzednio przez Recepcję kliniki Studio Paula kosmetologia estetyczna oraz odesłanie jej na nasz adres mailowy wraz ze zdjęciami skóry twarzy. Prosimy o przesłanie 3 zdjęć wykonanych w świetle dziennym, bez makijażu – dwa zdjęcia boków twarzy oraz jedno na wprost.
 • Podczas konsultacji online ustalamy źródło problemu, z którym się zmagasz. Przyjrzymy się dotychczasowej pielęgnacji oraz przeanalizujemy czynniki zewnętrzne mogące wpływać na skórę, Twój styl życia, dietę, suplementacje.
 • Po konsultacji otrzymujesz w wersji elektronicznej gotowy Beauty Plan.
  Beauty Plan to dokładne instrukcje dotyczące pielęgnacji Twojej skóry, spis zalecanych preparatów na dzień i na noc, a także wskazówki poprawiające styl życia, dietę oraz zalecenia suplementacyjne. Wszystko po to, aby zniwelować problem skóry z którym się zmagasz, poprawić jej wygląd i strukturę, bez konieczności wizyt stacjonarnych. Dodatkowo w trakcie trwania terapii jesteś pod opieką naszego kosmetologa, z którym możesz kontaktować się nawet codziennie.
 • Koszt konsultacji online 300zł  Oprócz indywidualnie przygotowanego Beauty Planu otrzymujesz od nas “opiekę” przez miesiąc. Co to oznacza? Że przez miesiąc jesteśmy do Twojej dyspozycji. Kontakt odbywa się wyłącznie mailowo, a my zobowiązujemy się do odpowiedzi do końca dnia.
 • Otrzymujesz od nas również 10% rabatu na przygotowaną przez naszych kosmetologów pielęgnację dopasowaną do potrzeb Twojej skóry.

Formularz rejestracjiPrzeczytałem/am i akceptuję zasady przetwarzania moich danych osobowych określonych w polityce prywatności