Konsultacje ON-LINE

Drodzy klienci Studio Paula!

Chcemy, abyście mieli poczucie tego, że jesteśmy dla Was, abyście czuli się zaopiekowani. W tych szalonych czasach, kiedy wielu z nas pozostaje w domach, możecie na nas liczyć. Brakuje nam oczywiście wspólnych spotkań, rozmów przy kawie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby kontynuować te miłe przyzwyczajenia nawet w tym momencie!

Konsultacje: WhatsApp lub Skype, +48 604 355 641, +48 734 827 008

Proponujemy telekonsultacje oraz połączenia on-line. Brak możliwości konsultacji osobistej w naszym gabinecie nie powinien zakłócić czy być powodem przerwania rozpoczętych terapii, a dostrzeżone problemy skórne nie mogą zostać zaniedbane czy zbagatelizowane.

Jesteśmy dla Was!

Co zyskujesz dzięki konsultacji on-line?

 1. Jeśli jesteście w trakcie serii zabiegów, jeśli czujecie, że chcecie sobie poprawić humor, jeśli ogarnia Was smutek, do dzwonicie do nas! Odpowiemy na każde pytania. Znamy stan Waszej skóry. Pewnie jak nikt inny,
 2. Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz, dzięki konsultacji dowiesz się o stanie swojej skóry, poznasz jej słabe i mocne strony.
 3. Przeprowadzimy gruntowany wywiad dotyczący stanu, w którym znajduje się Wasza skóra.
 4. Wspólnie poszukamy źródeł problemów, które się na niej pojawiają.
 5. Opracujemy specjalnie dla każdego z Was długofalowy sposób postępowania ze skórą. Znajdziecie w nim porady dobrane indywidualnie: Czego należy unikać, aby osiągnąć wymarzony efekt?
 6. Przygotujemy dla każdego z Was plan terapii, czyli pielęgnację domową oraz gabinetową, z której można na tę chwilę korzystać. Plan obejmuje także zalecenia żywnościowe oraz suplementację.
 7. Nie kupujcie na własną rękę preparatów do pielęgnacji. Dobranie odpowiednich produktów pozostaw nam! Tak naprawdę to nie jest takie proste, a może zniweczyć całą naszą wspólną pracę. Musi zostać spełnionych kilka warunków, aby pielęgnacja była efektywna.

Brak możliwości konsultacji osobistej w naszym Studio nie powinien zakłócić czy być powodem przerwania rozpoczętej terapii, a dostrzeżone pojawiające się problemy nie mogą zostać zaniedbane czy zbagatelizowane, dlatego serdecznie zapraszamy na konsultacje on-line, które w obecnej sytuacji są jedyną bezpieczną formą uzyskania porady specjalisty .

W jaki sposób skontaktować się z nami online?

 1. Poniżej przedstawiamy instrukcję krok po kroku, w jaki sposób zarejestrować się na konsultację on-line. Aby połączyć się z kosmetologiem, terapeutą, lekarzem, niezbędne jest urządzenie (telefon, tablet, komputer) z dostępem do internetu oraz zainstalowana na nim jedna z aplikacji: WhatsApp lub Skype.
 2. Rejestracja odbywa się poprzez telefoniczny kontakt z naszą recepcją (pon.-pt. 10:00 -18:00)
  pod numerami telefonu: +48 604 355 641 +48 734 827 008

 3. Po dokonaniu rejestracji konsultacji on-line, wysyłamy w treści wiadomości SMS nr rachunku bankowego na podany przez kosmetologa numer telefonu.
 4. Po dokonaniu opłaty za konsultację on-line, należy wysłać email z potwierdzeniem realizacji przelewu na adres recepcja@studiopaula.pl
 5. Po otrzymaniu potwierdzenia dokonania przelewu, pracownicy naszej recepcji wysyłają do klienta wiadomość SMS z potwierdzeniem terminu konsultacji on-line.
 6. W umówionym terminie nasz specjalista realizuje konsultację on-line.
 7. Na naszą skrzynkę recepcja@studiopaula.pl rejestracji można przesyłać zdjęcia, z którymi zapozna się nasz specjalista jeszcze przed konsultacją on-line. Przesłane przez klienta/pacjenta dokumenty zostaną dołączone do karty wizyty.
 8. Koszt konsultacji on-line:
  • Kosmetolog -120 zł
  • Kosmetolog – terapeuta – 150 zł
  • lekarz – 200 zł
 9. Jeżeli dokonasz zakupu preparatów zalecanych do pielęgnacji domowej, vouchera w kwocie powyżej 300 zł, koszt konsultacji zostanie rozliczony.

Formularz rejestracjiPrzeczytałem/am i akceptuję zasady przetwarzania moich danych osobowych określonych w polityce prywatności