Odmładzanie DermaFrac

DermaFrac – system do wykonywania drobnych nakłuć skóry, dzięki któremu można jednocześnie dostarczać płynne składniki aktywne w sposób niebolesny i niepowodujący ograniczenia w codziennym funkcjonowaniu pacjentów. Umożliwia dostarczenie składników odmładzających zawartych w specjalnym serum poprzez tysiące mikronakłuć naskórka niepowodujących bólu. Dzięki wygenerowaniu podciśnienia oraz naciskowi obszar tkanki jest leczony bez dolegliwości bólowych.

System DermaFrac – Mezoterapia frakcyjna z infuzją aktywnego serum, jest znakomitą alternatywą zabiegów laserem frakcyjnym (typu fraxel).

Dermafrac bielsko

Ręczna głowica wygodnie i precyzyjnie prowadzona po skórze zawiera wymienialny pojemnik z aktywnym roztworem, stosowana z podciśnieniem.

Końcówki uchwytu do wykonywania nakłuć oraz strzykawki z płynami infuzyjnymi są jednorazowe (1 końcówka – 1 pacjent), co zabezpiecza przed niebezpieczeństwem przenoszenia zakażeń i wirusowych lub bakteryjnych.

Podciśnienie pozwala na wprowadzenie w obszar tkanki tysięcy małych igieł, które bezboleśnie penetrują poprzez naskórek do górnej części skóry właściwej (warstwy brodawkowatej).

Mikronakłucia tworzą nowe szlaki, dzięki którym można wprowadzać aktywne substancje do tych obszarów skóry kluczowych w procesie odmładzania i odnowy.

DermaFrac eliminuje:

– podgrzewanie tkanek, związane z tym powikłania i koszty związane z zastosowaniem lasera

– dodatkowe działania związane z brakiem skuteczności w dostarczaniu substancji aktywnych do skóry

– ryzyko związane z odmładzaniem ciemnych typów skóry

– potrzebę znieczulenia.

DermaFrac gwarantuje:

– procedury zapewniające wysoką skuteczność oraz komfort i przyjemność dla pacjenta

– skuteczność porównywalną do lasera frakcyjnego bez specjalnego znieczulenia i po niższych kosztach

– dostarczenie do skóry właściwej substancji aktywnych, które znajdują się w serum o działaniu przeciwstarzeniowym, rozjaśniającym skórę oraz nawilżającym.

– Zagęszczenie naskórka widoczne jest już po pierwszym zabiegu.

Dzięki połączeniu precyzyjnie oszacowanej głębokości penetracji igły oraz bezprecedensowej możliwości wprowadzenia serum DermaFrac został stworzony specjalnie w celu dotarcia do istotnych warstw tkankowych dzięki mikronakłuciom penetrującym do granicy skórno-naskórkowej.

Do wyboru ampułkostrzykawki o działaniu:

– rozjaśniającym z kwasem kojowym

– odmładzającym z kwasem hialuronowym

– odmładzającym z peptydami.

Cena:

480 zł – 1 ampułkostrzykawka – 10 ml
seria 3 zabiegów: 1300 zł
seria 6 zabiegów: 2340 zł

250 zł – 0,5 ampułkostrzykawki – 5 ml
seria 4 zabiegów: 860 zł
seria 6 zabiegów: 1200 zł