Mezoterapia-Nowość

profhilo

MEZOTERAPIA – NOWOŚĆ

Stabilizowane hybrydowe kompleksy kwasu hialuronowego do szybkiego bioremodelingu skóry z natychmiastowym efektem poprawy sprężystości skóry.

IBSA wiodąca firma farmaceutyczna specjalizująca się w produkcji kwasu hialuronowego wprowadziła nowy innowacyjny zabieg przeciwstarzeniowy, który odżywia komórki skóry i na długo przywraca utracony kontur, profil i jędrność twarzy oraz innych okolic które z wiekiem utraciły jędrność i elastyczność.

Preparat PROPHILO składa się z najczystszej postaci ULTRA PURE farmaceutycznego kwasu hialuronowego wytwarzanego w procesie biofermentacji. Ma postać żelu o gładkiej konsystencji. Jest biokompatybilny.

Perfekcyjna czystość i brak dodatkowych składników tj. znieczulenia czynników BDDE sprawia ze PROPHILO jest preparatem bardzo bezpiecznym i pozbawionym działań ubocznych typowych dla zanieczyszczonych produktów. Ponadto specjalnie opracowana technika iniekcji 5 wstrzyknięć na stronę twarzy maksymalizuje rezultaty zabiegu i ogranicza powikłania, ponieważ miejsca wstrzyknięć omijają duże naczynia krwionośne i gałęzie nerwowe.

Rewolucyjna technologii PROPHILO oddziałuje na produkcje elastyny i kolagenów I, II, IV, VII doprowadzając do zagęszczenia i wygładzenia skóry oraz dając efekt wysmuklenia twarzy. Otrzymujemy efekt przeciwzmarszczkowy i biowolumetryczny.

Zabieg jest absolutnie innowacyjny ze względu na skład, technikę wstrzykiwania i szybkie rezultaty. Zabiegu tego nie da się porównać ani do wstrzykiwania kwasu hialuronowego ani do mezoterapii. Jest to zupełnie inna technologia i założenia.

Profhilo-dermal-filler2

Skład

Opatentowana technologia SHC/ Stabilizowane Hybrydowe Kompleksy Kwasu Hialuronowego/ polega na opatentowanej kombinacji kwasu hialuronowego o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej w formie ścisłe połączonych ze sobą krótkich i długich łańcuchów, które działają na skórę jak miliony sprężynkę, przywracając jej sprężystość, napięcie, kontur i profil.

Technika wstrzykiwania jest innowacyjna. Dla maksymalnego komfortu cały zabieg na twarz wymaga nakłucia jedynie w 5 punktach po każdej stronie. Punkty te są bezpieczne omijają przebieg dużych naczyń i nerwów. Efekty Są widoczne już po 2 sesjach wykonanych w odstępie 1 miesiąca. Producent proponuje 3 zabiegi w odstępach miesiąca a potem ew. iniekcje przypominające co max. 2 -3 miesiące.

RRS HA EYES

Preparat RRS HA EYES jest koktajlem stworzonym do pielęgnacji skóry wokół oczu. Specjalnie dobrane składniki aktywne w jednym koktajlu pozwalają uzyskać natychmiastowe odświeżenie skóry okolic oczu już po pierwszym zabiegu. Ampułka bazuje na składniku jakim jest silnie nawilżający kwas hialuronowy. Zawiera także witaminę C, rutynę, escynę, szereg peptydów i krzem organiczny.

Efektem zabiegu jest natychmiastowe nawilżenie skóry, poprawa jej napięcia i struktury, rozjaśnienie cieni pod oczami, a także zmniejszenie zmarszczek wokół oczu. Zalecana jest seria 4-6 zabiegów co 7-14 dni w celu uzyskania idealnych efektów.

LIGHT EYES ULTRA- likwidacja cieni i obrzęków pod oczami

Innowacyjny koktajl rewitalizujący, który zawiera kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy. Ta wyjątkowa kombinacja jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu.

Efekty:
– natychmiastowe zmniejszenie cieni pod oczami
 – poprawa mikrokrążenia
 – zwiększenie elastyczności skóry wokół oczu
  – wygładzenie małych zmarszczek wokół oczu
  – zmniejszenie tendencji do puchnięcia oczu

Mezoterapia RRS HA Strimatrix – walka z rozstępami

Zabieg silnie biorewitalizujący na okolicę brzucha oraz ud. Swoje zastosowanie znajduje w problemach wiotkiej skóry z rozstępami. Przywraca napięcie, a także silnie regeneruje skórę. Proces nakłuwania korzystnie wpływa na poprawę przebudowy oraz napięcia skóry.
Podawany koktajl zawiera cenne składniki aktywne, takie jak:
– krzem organiczny, a także istotne pierwiastki śladowe tj. : Ca, Fe, K, Mg, Mn, Na, P,
– czynnik wzrostu fibroblastów
– Flawonoidy i koenzymy
– szereg aminokwasów tj. alanina, kwas asparaginowy czy tyrozyna
-Przeciwutleniacze: witamina E, witamina C, kwas chlorogenowy, kwas galusowy, kwercetyna,
– szereg witamin m.in. B12, B5, A, E, C

Efekty: zmniejszenie wiotkości skóry, zmniejszenie rozstępów i zapobieganie powstawaniu nowych, przywrócenie skórze napięcia i jędrności

Mesoline Bodyfirm – Mezoterapia stworzona do walki z cellulitem.

Walka z cellulitem to jednej z najtrudniejszych zadań, z jakim musi zmierzyć się wspólczesna kosmetologia. Jednym z ostatnich odkryć są pozytywne efekty mezoterapii preparatem Mesoline Bodyfirm. W jego składzie znajdują się substancje tj.: L- karnityna, krzem, karczoch, kofeina. Tak dobrana mieszanina składników wykazuje działanie silnie lipolityczne, stymulujące ukrwienie skóry, a tym samym poprawiające jej jędrność i sprężystość.

EFEKTY: zmniejszenie celullitu, poprawa napięcia i jędrności skóry, zauważalna już po pierwszym zabiegu zwiększona gładkość i elastyczność skóry