Peeling PQ AGE – Nowa skóra

PQ-AGE to innowacyjny zabieg liftingujący do rewitalizacji skóry,Nowy zabieg w ofercie Studio Paula body & soul, zwany jest również jako “nowa skóra” Firma Croma wprowadziła na rynek polski zabieg w pierwszym kwartale 2015 roku , jak zapewnia firma wyjdziesz z gabinetu po ok 30 minutach wyrażnie odmłodzona. Zabieg PQ AGE pomoże jeżeli borykasz się z :
– przebarwieniami,
-trądzikiem,
-zaskórniakami,
-zmarszczkami,
-nie dotlenioną poszarzałą skórą

Innowacyjność peelingu polega przede wszystkim na tym ,że zapewnia naszej skórze głęboką stymulację bez naruszania powierzchni skóry właściwej i zarazem nie powoduje łuszczenia skóry.

Zabieg PQ AGE to zabieg dający efekt podobny do mezoterapii.Gładsza i młodsza skóra widoczna jest natychmiast po zabiegu, dlatego też bardzo często klienci Studio Paula body & soul wybierają ten zabieg jako zabieg bankietowy.

Główne wskazania:

– przebarwienia
– blizny po trądzikowe
– widoczne zmarszczki
– utrata elastyczności skóry,
– skóra niedotleniona,poszarzała

Głównymi składnikami peelingu są cenione w dermatologii substancje ,które jako pierwsze zostały połączone w jednym zabiegu:
– kwas trójchlorooctowy 34% (TCA)
– kwas kojowy
– nadtlenek mocznika
– koenzym Q 10

W zależności od stanu skóry i oczekiwanego efektu , zabieg powtarzamy co 7-10 dni 4-5 razy.
Po takiej serii zabiegów efekt nowej skóry jest wyraźnie widoczny.

Peeling PQ AGE to doskonała propozycja dla osób, które poszukują szybkich sposobów na piekną i zdowa skórę. Może być wykonywany o każdej porze roku,również latem ,bez ryzyka fotouczuleń.
Odpowiedni jest również dla skór wrażliwych -zwalcza niedoskonałości bez skutków ubocznych.