Piszą o nas lokalne media!

Zapraszamy do zapoznania się z artukułem.

http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci/41662/na-celowniku-cellulit-jest-fala-ktora-go-zniszczy

Na celowniku cellulit. Jest fala, która go zniszczy

Jeśli sądzicie, że nic już was nie zaskoczy w świecie kosmetologii, to będziecie bardzo przyjemnie zaskoczeni. Tym razem patentem, który przenika ze świata medycyny do kręgu estetyki jest fala akustyczna. Brzmi enigmatycznie? Paulina Matuszewska, właścicielka Studia Paula kosmetologia estetyczna przekonuje się o jego dobroczynnych dla zdrowia i urody właściwościach.

– Wciąż szukam nowych rozwiązań. Takich, które przypadłyby do gustu moim klientkom, ale także spełniły ich realne oczekiwania. Dlatego na własnej skórze wypróbowałam coś, o czym słyszałam kiedyś od lekarza, a co dziś święci triumfy w medycynie estetycznej – mówi Paulina Matuszewska. – Nie będzie przesadą, jeśli powiem, że ta maszyna naprawdę czyni cuda – dodaje.

Jest sposób na cellulit

Jest zmorą wielu kobiet. Niezależnie od wieku czy wagi potrafi zajść za skórę. Wciąż szukamy skutecznego sposobu na cellulit. Na rynku pojawiło się tak wiele propozycji obejmujących kosmetyki, zabiegi, leki, gdzie producenci wiele obiecują. Problem zostaje, a wiele z nas szuka nowych rozwiązań i często wydaje się na te wszystkie świetne okazje majątki. Nic dziwnego, każda z nas pragnie pięknie wyglądać. Na całe szczęście wszystko wskazuje na to, że znalazło się remedium na skórkę pomarańczową.

– Sama go wypróbowałam. Muszę przyznać, że fala STORZA, bo na niej opiera się to wszystko, działa. Jestem bardzo zadowolona – przekonuje nasza rozmówczyni. – Dlatego postanowiłam ten zabieg wprowadzić w swoim Studio Paula kosmetologia estetyczna. Chciałam najlepszego, a przede wszystkim skutecznego zabiegu dla moich klientek.

Celne uderzenie w punkt

Technologia ta jest stosowana w leczeniu chorób od 1980 roku. Pierwotnie była wykorzystywana do walki z guzami nadnerczy czy w terapii bólu. Teraz przyjęła się w kosmetologii estetycznej jako broń do walki z cellulitem. Tym, co czyni ten konkretny zabieg efektywnym, jest fala akustyczna.

– Znawcy tematu zauważyli, że można ją także wykorzystać w gabinetach kosmetologicznych. Nie dość, że trafia zawsze w punkt, to jest naprawdę skuteczna. Uporczywy cellulit znika. Dlaczego? Ostatnie badania pokazują, że fale akustyczne wywołują efekty biologiczne, które mogą prowadzić do aktywacji procesów metabolicznych i pobudzenia aktywności tkanki łącznej podczas zabiegów estetycznych – tłumaczy pani Paulina. Po czym podkreśla, że zabieg z falą akustyczną, który można w jej gabinecie wykonać, różni się od tych w gabinetach fizjoterapii. – Pracujemy na zupełnie innych parametrach i działamy na innych partiach skóry. Do wykonania zabiegu jest stosunkowo mało przeciwskazań.

Bywa, że po jego wykonaniu pojawiają się siniaki, które szybko znikają. Co istotne, efekty są trwałe. Przy czym trzy miesiące po wykonaniu serii należy wykonać zabiegi powtarzające, aby uzyskać wymarzoną sylwetkę. Ta nowoczesna maszyna A-Doctor Medical STORZ tym różni się od innych podobnych działających na ciało, że te drugie są jak ćwiczenia. Należy wykonywać je cały czas. Tutaj nie ma takiej konieczności.

Kompleksowa usługa

Zabiegi z wykorzystaniem fali STORZA warto połączyć z innymi, które znajdują się w ofercie Studio Paula kosmetologia estetyczna, np. z drenażem limfatycznym. Dzięki temu będzie bardziej skuteczne i szybciej osiągnięmy zamierzony efekt.

Wydaje się, że Studio Paula kosmetologia estetyczna w Bielsku-Białej weszło w posiadanie tajemnicy, jak skutecznie walczyć z cellulitem. Wystarczy już sześć zabiegów maszyną Medical STORZ w odstępie 3-5 dni, aby wygrać walkę z wrogiem zgrabnych nóg na wakacjach. Warto dodać, że zabieg nie jest inwazyjny, nie wymaga odpoczynku i nadaje się do wszystkich rodzajów skóry. Brzmi wspaniale? To jeszcze nie wszystko. Dodatkowo ujędrnia skórę i modeluje sylwetkę. Istnieje także opcja zabiegu na twarz, który doskonale radzi sobie z objawami starzenia.

 Bardzo się cieszę, że się na niego zdecydowałam. Klientki od dawna prosiły, abym wprowadziła do oferty także zabiegi na ciało. Zależało mi na kompleksowości i najlepszych efektach. Myślę, że udało mi się połączyć wszystko w całość – uśmiecha się właścicielka salonu.