Studio Paula Kosmetologia Estetyczna autoryzowanym salonem DermaQuest

Kosmeceutyki dopasowane do potrzeb skóry

22540213_1079146482221553_1467189699994433171_n

Dermaquest to marka amerykańska, która powstała w 1999 roku. Jej założycielem jest światowej sławy chemik i kosmetolog Sam Dhatt. Nowatorskie produkty Dermaquest cechuje się niezwykła skuteczność terapeutyczna. Odpowiada za to optymalnie dobrane stężenie składników aktywnych.

Czym wyróżnia się marka DermaQust?

  • Nowatorskie zastosowanie ekstraktów roślinnych oraz ich komórek macierzystych w formie liposomalnej.
  • Wysoka skuteczność w terapii zmarszczek mimicznych i terapii anti aging dzięki zastosowaniu formuły neuropetydów oraz peptydów biomimetrycznych, których marka jest prekursorem.
  • Terapie oparte na czystym retinol. Retinol to czysta postać witaminy A dająca najlepsze rezultaty potwierdzone klinicznie w terapii przeciwstarzeniowej i przeciwtrądzikowej.  W formułach występuje czysty retinol w połączeniu z lipofilową witaminą C dając spektakularne rezultaty w specjalistycznej terapii skóry. Kosmeceutyki z retinolem wykorzystują opatentowany system specjalistycznych liposomów, który zapewnia sukcesywne uwalnianie witaminy A, zwiększa jej stabilność niwelując ryzyko podrażnienia.
  • Produkty pozbawione są parabenów oraz substancji zapachowych, a także nie są poddawane testom na zwierzętach.

Starannie wyselekcjonowanym składniki aktywne dzięki  zastosowaniu nowatorskiej technologii skutecznie docierają do najgłębszych warstw skóry, a terapie domowe są niemalże tak skuteczne jak  terapie gabinetowe.

 Dla Kogo?

Terapeutyczne produkty stworzone są dla konkretnych dolegliwości skóry. Pomoc znajdą zarówno osoby z problemem przebarwień, zaburzeń pigmentacji, skóry naczyniowe, objęte trądzikiem różowatym jak i skóry dojrzałych, z wyraźnymi zmarszczkami czy wiotkością skóry.