Świece Yankee Candle !

Kiedy chcę poprawić sobie humor i poczuć się wspaniale ,sięgam po Yankee Candle. Każdy z zapachów przenosi mnie w zupełnie inne miejsce od romantycznych , przez miejsca pełne słodkości, aż po lasy. Od kiedy w moim gabinecie i domu pojawiły się zapachy Yankee , nie wyobrażam sobie, by mogły zniknąć 🙂 dlatego dziele się z Wami są już dostępne w studio Paula body & soul i Emilli Smart by studio paula,

Nie bez przyczyny jednym z haseł przewodnich Yankee Candle jest “Pasja Zapachu”. Był rok 1969, kiedy Michael z Holyoke w Massachusets stworzył pierwszą święcę zapachową aby podarować swojej mamie z okazji świąt . Stworzona ze stopionych kredek świecowych produkt tak zainteresowała sąsiadów Michaela, że on zaczął wytwarzać świece na większą skalę. Takie były początki wytwarzania świec Yankee Candle z miłości do zapachu oraz sprawiania bliskim przyjemności aby dziś stać się kultowym produktem na świecie !!!

Jak to się dzieje, że miłośnicy prawdziwych zapachów nie wyobrażają sobie relaksujących wieczorów bez świec Yankee Candle? Świece, jak również pozostałe produkty Yankee Candle są wytwarzane z najwyższej jakości surowców, bardzo rygorystycznie sprawdzanych i testowanych przez najlepszych specjalistów. Wszystkie linie zapachowe tworzone są z naturalnych ekstraktów zapachowych i olejków eterycznych. Dzięki specjalnie wyselekcjonowanym surowcom zapachy są autentyczne i nie zakłócane zapachem parafiny.

Zachęcamy do wypróbowania świec, zapachów do auta i domu a na pewno jakość Państwa oczaruje a zapachy zrelaksują, sprawią przyjemność, a może nawet przywołają miłe wspomnienia…?

Zapraszamy na zakupy Studio Paula body & soul ul.Zielona 6, Emilli Smart ul.Milusinskich 2,