To był kreatywny rok…

 

Przyszedł czas na to, aby podsumować minione miesiące. Myślę nad tym od pewnego czasu i dochodzę do wniosku, że nie był najgorszy, jak go wiele osób maluje. Dlaczego? Rok 2020 udzielił mi kilka życiowych lekcji.

Zaczęło się od sukcesów. Zostałam nagrodzona przez dwie prestiżowe marki, które bardzo cenię, a otrzymanie wyróżnień z ich stony, jest zaszczytem. Pewnego rodzaju potwierdzeniem tego, że to, co robię ma sens. Sygnałem, że jestem na dobrej drodze. Nie pisałam o tym wcześniej, a później pojawił się w Polsce i na świecie koronawirus. Wszystkie plany musiały zostać odstawione na bok. Nikt nie wiedział w marcu, co będzie, jak się to wszystko potoczy i czy w ogóle przetrwamy. Jako ludzie czy zespół, który pracuje na firmę.

Poczułam wtedy siłę do walki. Obudziła się we mnie wojowniczka. Wiedziałam, że damy radę. W zasadzie miałam przed sobą cel, aby utrzymać firmę i być z pracownikami. Nie chciałam nikogo zwalniać.

Wtedy pojawiły się nowe pomysły, idee. Tak jakbym była otwarta na to, co może się zdarzyć. Tak właśnie. Otworzyłam umysł i nabyłam wiedzę nawet z takich zakresów, o których nie przypuszczałam, że staną się kiedyś moim udziałem. Wiem także, że kocham swoją pracę. Dzięki temu poczułam siłę i chęć do działania, które przyniosły efekty. Jesteśmy dziś cały czas z Wami, i mamy jeszcze więcej do zaoferowania. Jako Studio Paula, jak również ja sama – założyłam bloga. Mam wiedzę i chcę się nią podzielić z zainteresowanymi osobami.

Posiadanie wizji jest dobre. Plany mogą się zmieniać w zależności od sytuacji, ale jeśli wiemy do czego dążymy, to dobiegniemy do mety. Prędzej czy później. Afirmacje są dobre. Trzeba widzieć w tym wszystkim sens.

Myślę, że skupienie się w biznesie tylko nad jednym aspektem nie jest dobre. Dlatego otworzyłam sklep z marzeniami sklep.studiopaula.pl. Studio Paula jest także częściej i bardziej intensywnie obecnie w social mediach. Kontakt z klientami utrzymujemy nie tylko za pośrednictwem newslettera. Trzymamy rękę na pulsie.

Mijający rok przyniósł potwierdzenie tego, jak ważni są ludzie. Prawda jest taka, że bez pozytywnych relacji z klientami, którzy są z nami przez cały ten czas, możemy zamknąć ten rok z nadzieją na piękny i normalny 2021.

To budowanie więzi, bycie lojalnym, jest bardzo istotne. Podobnie jak wzajemne wspieranie się w trudnych czasach. Tylko w ten sposób osiągniemy dziś wymarzony sukces, którego podstawą jest solidna współpraca.

Lubię marzyć i wiele z moich snów spełniłam. Tworzę właśnie sekretny projekt, który dojrzewa we mnie od dwóch dekad. Myślę, że przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy lubią być zaopiekowani.

Rok 2020 udowodnił, jak wiele zależy od zespołu, w którym się pracuje. Mam to szczęście, że mam wspaniałych pracowników na pokładzie. Dziękuję im za wszystko. Podobnie jak klientom, przyjaciołom, znajomym Studia Paula. Niech 2021 będzie wspaniały! Wszystko leży w naszych rękach. Niech moc będzie z Nami.

Dziękuje za zaufanie

Paulina Matuszewska