Uczymy się dla satysfakcji!

#uczymysiedlasatysfakcji

Uczymy się dla satysfakcji. Nie tylko naszej, ale przede wszystkim zadowolenia klientów, którzy zasługują na skuteczne zabiegi, które przyniosą wymarzone efekty.

Idealna skóra, młodzieńczy wygląd czy usunięcie blizn jest teraz możliwe bardziej niż kiedykolwiek, a to za sprawą terapii łączonych. Brzmi tajemniczo? Już wprowadzamy Was w tajniki zabiegów.

Paulina Matuszewska kosmetolog, założycielka Kliniki Studio Paula, w ubiegły weekend wzięła udział w kolejnym cyklu szkoleń, tym razem poprowadził je jeden z najlepszych fachowców od medycyny estetycznej i dermatologii w naszym kraju.

Dr Bartosz Pawlikowski jest wybitnym znawcą technik laserowych, a także doskonale orientuje się w terapiach łączonych. Terapie te sprawdzają się w szerokim zakresie poprawy wyglądu skóry, skutecznego leczenia przebarwień, tradziku i blizn oraz rozstępów. Praktyczna wiedza na ten temat jest podstawą do prawidłowej kwalifikacji pacjentów, a co za tym idzie skutecznej terapii na dłuższą metę.

Okazuje się zatem, że można właściwie łączyć zabiegi z zakresu mezoterapii czy terapii laserowych, a przez to sprawić, że są one jeszcze bardziej efektywne. Warto jednak wykonać je u specjalistów, którzy mają wystarczającą wiedzę na ten temat.

Wtedy zyskujemy pewność, że efekty będą spektakularne.