Zabiegi De Saint Malo

DETOX

Zabieg pobudzający usuwanie toksyn z organizmu. Działa odtruwająco , ujędrnia i wygładza. Kuracja na bóle reumatyczne i artretyczne. Odżywia, chroni przed wolnymi rodnikami i relaksuje. Stymuluje krążenie.
Zabieg składa się z pobudzającego peelingu, maski usuwającej toksyny i specjalnie dobranego masażu całościowego lub częściowego.

a1

Peeling ciała

Jest to forma masażu peelingującego, który wygładzi Twoją skórę i dostarczy wielu substancji odżywczych. Na zakończenie Twoje ciało otuli głęboko nawilżające masło, które przez długi czas pozwoli Ci cieszyć się efektem zabiegu.

a2

Masaż De Saint Malo

Jest to wyjątkowy masaż relaksacyjny wykonany na specjalnie dobranych produktach De Saint Malo, który nie tylko pozwoli na głębokie odprężenie, ale również rozluźni Twoje mięśnie.

a3

Okład na ciało z Dalekich Zakątków Świata

Udaj się w podróż do krajów medytacji ,harmonii by UWOLNIĆ SWÓJ UMYSŁ .ODZYSKAJ spokój.
Poczuj jak maska otula Twoje ciało swym ciepłem, jedwabistością i wyjątkowym zapachem. W trakcie zabiegu poznasz cudowną relaksacyjną moc masażu głowy oraz stóp. Na zakończenie poznasz cudowną moc nawilżającego olejku lub masła do ciała.

a4

Rytuał z Dalekich Zakątków Świata

Studio Paula zaprasza Twoje ciało i umysł w niezapomnianą podróż. Szlakami rytuałów pielęgnacyjnych , na których poznasz oczyszczające peelingi do ciała, dobroczynne maski oraz relaksujące masaże. Ciesz się bogactwem aktywnych składników, wyjątkowymi konsystencjami produktów oraz niezapomnianymi zapachami.

Dalekie podróże w które Cię zabierze pozwolą oczyścić, zregenerować, rozświetlić, złagodzić, nawilżyć oraz zadziałać odmładzająco i drenująco na Twój organizm.

Sycylia , Madagaskar, Indie, Ocean Indyjski czy Bretania – Ty decydujesz na jaką podróż masz dzisiaj ochotę.

Rytuał to połączenie peelingu , maski i specjalnego masażu ciała z indywidualnie dobranymi preparatami po to, aby zabrać Cię w daleką podróż. Żeby relaks trwał jak najdłużej będziesz mógł doświadczyć podczas zabiegu dobroczynnych właściwości masażu głowy oraz stóp.

a5