Zabiegi dla Dwojga

Niezależnie od tego, czy jest ku temu specjalna okazja, spraw sobie i bliskiej Twemu sercu osobie prezent w postaci spędzonych wspólnie chwil relaksu i odpoczynku w wyjątkowej atmosferze. Pobudzające wszystkie zmysły masaże i zabiegi połączone z blaskiem świec, łagodną muzyką i specjalnie dobraną kompozycją zapachów to idealny pomysł na miłe spędzenie czasu z bliską Ci osobą.
Zabierz ze sobą swoją drugą połówkę, przyjaciółkę, mamę, córkę lub kogoś z kim chcesz dzielić te cudowne chwile…

Masaż czekoladowy z okładem czekoladowym dla dwojga

Masaż czekoladą z okładem czekoladowym to połączenie masażu relaksacyjnego z cudownymi właściwościami naturalnej czekolady, która doskonale nawilża i odżywia skórę podczas dobroczynnego okładu.
Przyjemny, czekoladowy zapach oraz odprężająca moc masażu pozwoli uciec od codzienności i udać się do krainy relaksu razem z bliską Ci osobą.

Masaż relaksacyjny dla dwojga

Masaż relaksacyjny wspaniale oddziałuje na nasz układ nerwowy, likwiduje napięcie mięśni, a tym samym prowadzi do pełnego rozluźnienia i odprężenia.

Żyjemy w ciągłym stresie, pośpiechu i mamy coraz mniej czasu dla bliskich. Dlatego warto wybrać się na masaż relaksacyjny we dwoje, aby na chwilę zapomnieć o problemach życia codziennego, wyciszyć się i uspokoić duszę i ciało oraz spędzić miłe chwile razem.