Mężczyzna w gabinecie kosmetologicznym

Temat jeszcze do niedawna nieco skryty, rzadko poruszany, może nawet pomijany…Nawet nie wiecie jak bardzo cieszy nas fakt, iż w naszym gabinecie coraz częściej można spotkać wielu mężczyzn, którzy chcą zadbać o swoje ciało, skórę twarzy, a także takich, którzy korzystają z relaksujących masaży. Nie da się ukryć, że coraz częściej panowie zdają sobie sprawę z tego, że zadbany wygląd wpływa w dużej mierze na nasz nastrój, a także na pewność siebie. 

W naszej klinice Studio Paula staramy się stale uświadamiać, że o skórę należy dbać zawsze, w każdym wieku i bez względu na płeć. Warto zatem zachęcać Panów do wizyt w gabinetach, aby nie czuli się w żaden sposób skrępowani dbaniem o siebie i swój wygląd. Zadbany wygląd wpływa na nasze samopoczucie, a także samoocenę. Dla każdego z nas dbanie o siebie może oznaczać oczywiście coś zupełnie innego, ale pozwólcie nam działać w dziedzinie, w której my czujemy się najlepiej. Współczesna kosmetologia pozwala nam na bardzo wiele, również w temacie pielęgnacji skóry mężczyzn.

Mężczyzna w gabinecie kosmetologicznym to osoba wiedząca, z jakim problemem przychodzi, otwarta na rozwiązania, chcąc współpracować, sumienna i nastawiona na konkretny cel. Na przeciw oczekiwaniom Panów, przychodzi profesjonalna kosmetologia męska, pozwalająca nie tylko na obszerną pielęgnację twarzy, ale również zabiegi kosmetyczne na ciało, nie zapominając również o możliwości konsultacji w zakresie stosowania produktów w domu.

Z jakich zabiegów korzysta chętnie męska część naszych Klientów?

1) Endermologia LPG Alliance

Panowie coraz częściej korzystają w Studio Paula właśnie z endermologii. Wcale nas to nie dziwi. Jest to bardzo uniwersalny, przyjemny i popularny zabieg, który modeluje sylwetkę, drenuje ciało, a także wspomaga proces odchudzania. Endermologia to nic innego jak masaż podciśnieniowy, który wykonuje się specjalnym urządzeniem składającym się z głowicy oraz rolek. Urządzenie to działa niezwykle efektywnie, bowiem nie tylko silnie ujędrnia skórę, zdecydowanie poprawia krążenie, ale też pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyczny. W efekcie skóra staje się bardziej gładka, jędrna, a dzięki działaniu drenującym, będzie pozbywać się nieestetycznych zastojów, a także obrzęków. Zabieg idealny również dla Panów uprawiających sport!

2) Oczyszczanie twarzy

Wielu mężczyzn boryka się z takimi dolegliwościami jak zaskórniki, łojotok, trądzik pospolity, rozszerzone pory. Panowie chcąc poprawić jakość i kondycję skóry, po konsultacji z kosmetologiem, decydują się na zabiegi oczyszczające. Zabiegi te opierają swoją skuteczność na działaniu enzymów, a także kwasów złuszczających. Składniki te działają oczyszczająco, złuszczająco, odblokowują pory, zwężają je, a także zapobiegają przed powstawaniem zaskórników. W efekcie skóra staje się gładsza, bardziej wyrównana pod względem kolorytu, a także zdecydowanie bardziej oczyszczona.

Często potrzeba kilku zabiegów, by osiągnąć możliwie jak najbardziej satysfakcjonujące rezultaty. Oczywiście serię zabiegów uzupełnia odpowiednio dobrana pielęgnacja, skrojona do potrzeb danej skóry. Zabiegi stanowią niezwykle ważny element w walce o zdrową i promienną skórę, ale równie ważna jest pielęgnacja domowa, którą wykonujemy każdego dnia. Panowie sięgają po lekkie kremy nawilżające, półpłynne serum ukierunkowane na działanie przeciwzmarszczkowe, a także dokładnie oczyszczające żele. Wielu naszych Klientów wie, że istotnym elementem pielęgnacji, jest również dobrze dobrany krem z filtrem! 

3) Dermapen 4.0

To inaczej zabieg polegający na mikronakłuwaniu skóry twarzy, a także ciała. Dzięki regularnym zabiegom, możemy uzyskać efekt zagęszczonej, pogrubionej skóry. Możemy działać na pierwsze oznaki starzenia takie jak drobne linie i zmarszczki. Dodatkową zaletą tego urządzenia jest możliwość pracy nad bliznami potrądzikowymi oraz rozszerzonymi porami. Zabieg jest szybki, daje rewelacyjne efekty w serii, a nasi Klienci go kochają! Jak zawsze, po zabiegu zalecana jest łagodna, regenerująca pielęgnacja, którą z przyjemnością dla Was dobierzemy.


Współczesna kosmetologia jest otwarta na każdego, niezależnie od wieku i płci. W dzisiejszych czasach, mężczyzna w gabinecie kosmetycznym nie jest już rzadkością, a oznaką wysokiego poziomu świadomości, jak wygląd i możliwość zadbania o siebie wpływa na nasze samopoczucie. Panowie jasno określają swoje cele oraz oczekiwania, praca z nimi jest czystą przyjemnością i daje wspaniałe, długofalowe rezultaty.

Zapraszamy do naszego gabinetu Studio Paula, miejsca otwartego na każdego, kto podchodzi do życia holistycznie i z miłością do samego siebie.