Nowośc dla naszych dłoni i stóp – Alessandro

Gorąca maska regenerująco-pielęgnacyjna Alessandro

Samorozgrzewające rękawice THERMASOFT z maską odżywczą o intensywnym działaniu nawilżającym i wygładzającym skórę dłoni i stóp. Idealne na przesuszoną, szorstką , wysuszoną skórę – zniszczone i zmęczone dłonie ponownie stają się cudownie delikatne oraz przyjemne i miękkie w dotyku.

Szczególna rewelacja na chłodne dni – kto miał okazję poznać rozgrzewający i dobroczynny wpływ na skórę rąk i rewelacyjne efekty zabiegu parafinowego w salonach kosmetycznych tego nie trzeba przekonywać do tych rękawic.

 

Rękawice THERMASOFT są samorozgrzewającą się maską na dłonie i stopy, która zapewnia intensywne działanie pielęgnacyjne z długotrwałym efektem, wyłącznie za pomocą naturalnych składników takich jak wosk pszczeli, masło shea i serum sojowe.

Pod wpływem ciepła wytworzonego wewnątrz rękawic poprawia się wprowadzanie odżywczych składników serum w skórę dłoni i paznokcie. Efektem jest odżywiona, wygładzona i delikatna skóra dłoni.

Wytworzenie ciepła wewnątrz rękawic odbywa się bez użycia prądu.

Użycie:

  • Rękawice napełnić letnią wodą
  • Po 4 minutach rękawice rozgrzewają się automatycznie
  • Oderwać zabezpieczenie higieniczne i naciągnąć rękawice na dłonie
  • Pozostawić na 15 do 20 minut Po zdjęciu rękawic można użyć je jako kompres cieplny kładąc je na kark, ramiona lub plecy, co pozwoli na dodatkowe odprężenie i relaks.