Pierwsza wizyta nastolatka w klinice kosmetologicznej

Z pierwszą wizytą nastolatka u kosmetologa wiąże się wiele pytań.
Od kiedy zacząć? kiedy jest najlepszy czas w którym należy rozpocząć pielęgnację pod okiem specjalisty.
Jeżeli skóra staje się problematyczna – jest to wskazanie do wykonania dermokonsultacji .
Na pierwszą wizytę do Kliniki Studia Paula nastolatkowie przychodzą z opiekunem. Omawiamy dotychczasową pielęgnację, dietę, nawyki.
Po przeprowadzeniu wywiadu, kosmetolog prowadzący przygotowuje plan terapeutyczny składający się z zabiegów i pielęgnacji domowej.
Pierwsza wizyta jest niezwykle ważna. W młodym wieku wiele czynników wpływa na samoocenę i samopoczucie.
👉To jest dość trudne zagadnienie do rozmowy. Szczególnie z nastolatką, która bunt wpisany ma w genach. Zdarza się, że owłosienie, które pojawia się w wieku kilkunastu lat na całym ciele, jest tematem co najmniej drażliwym, a czasami wstydliwym. Bywa, że jest ono nadmierne i wpływa na samopoczucie młodego człowieka, obniżając jego komfort życia. My nie boimy się trudnych rozmów i potrafimy zaradzić temu wyzwaniu z pogranicza kosmetologii, które jest związane z dorastaniem. Mamy bezbolesne rozwiązanie. Dysponujemy skutecznymi metodami depilacji woskiem, pastą cukrową jak i depilacją laserową, którą wykonujemy na parametrach dostosowanych do wrażliwości skóry. Pozwól nam zaopiekować się sobą od progu dorosłości. Wydobędziemy Twoje piękno. Od stóp do głów.
👉Pierwszy krok, pierwsze wypowiedziane słowo, pierwsze zakochanie i pierwszy pocałunek. Jest w tym jakaś siła, która zawiera w sobie coś wyjątkowego. Coś, co może być dobrym wspomnieniem, które niesie nas przez życie. Ten pierwszy raz. Także w zakresie kosmetologii. Młodzi ludzie chętnie eksperymentują i poszukują rozwiązań, aby wyglądać po prostu atrakcyjnie. Dobrze jednak skierować się do sprawdzonych źródeł. Studio Paula zaprasza na pierwsze konsultacje z zakresu stylizacji brwi. A te, jak wiadomo, dodają charakteru i nadają wyrazu całej twarzy. Dodamy każdej nastolatce pewności siebie i sprawimy, że dobrze poczuje się we własnej skórze.
👉Chyba każdy z nas borykał się z problemami skórnymi. Niedoskonałości lubią pojawiać się u progu młodości. Czy pamiętacie, jak reagowaliśmy na wypryski, gdy chcieliśmy akurat ładnie wyglądać? Po jakie metody sięgaliśmy, aby uzyskać pożądany efekt? Współczesna kosmetologia wychodzi naprzeciw tym wyzwaniom. Wiemy, jak wymagające są potrzeby młodej skóry. Zapraszamy nastolatków, którzy marzą o nieskazitelnej cerze. Nasi kosmetolodzy doradzą i dobiorą odpowiednie zabiegi i kosmetyki pielęgnacyjne.
Zaufało nam wielu rodziców i ich dzieci,
Do zobaczenia
Paulina Matuszewska
zespół studiopaula.pl