Sprawdź ile masz lat

Cel – zdrowa sylwetka

Czy wiecie, co oznacza wiek metaboliczny?

To jeden z pierwszych pomiarów, jakich dokonuje się w trakcie pierwszej wizyty w klinice Studio Paula, aby uzyskać upragnioną sylwetkę. Wynik jest obrazem tego, ile lat ma Twój organizm. Nie metrykalnie, ale właśnie tak jak mówią określone parametry. Wartość ta określa kondycję oraz tempo metabolizmu. Tak na przykład kobieta, która liczy 45 lat, może mieć organizm niczym 25-letnia dziewczyna i odwrotnie. Wszystko zależy od diety, poziomu stresu, nałogów, wysiłku. To, czy ktoś prowadzi siedzący tryb życia lub też jest bardzo wysportowany. Ewa Chodakowska, znana trenerka, przyznała, że jej wiek metaboliczny wynosi 12 lat. Jego ustalenie jest istotne na samym początku działań, które podejmujemy aby się lepiej poczuć we własnym ciele. W kierunku odzyskania kondycji oraz ustalenia pakietu określonych zabiegów na ciało.

Doświadczona kosmetolożka na podstawie wyników pomiaru, ustali, które z zabiegów należy wykonać jako pierwsze, a które mogą poczekać. Jeśli stan wskazuje na zatrzymywanie wody w organizmie, to będą to zabiegi drenujące.

Od tego zaczyna się pierwsza wizyta w Studio Paula. Od spojrzenia szerzej na problem. Nie trzeba się wstydzić czy martwić tym, co ludzie powiedzą na okropny cellulit, czy utratę jędrności ciała. Doświadczeni kosmetolodzy są profesjonalni, potrafią zadbać o komfort klientek, a przede wszystkim udzielić fachowej porady i wykonać genialnie zabieg. Efekty są spektakularne. Przy okazji pierwszej wizyty otrzymujesz receptę na zdrową sylwetkę, a w niej znajdziemy:

  • Propozycje zabiegów na ciało,
  • Sposoby na to, aby podtrzymać efekty w domowych warunkach: balsamy do ciała dopasowane do potrzeb skóry np. antycellulitowe, codzienne szczotkowanie ciała na sucho, specjalistyczne legginsy, które modelują sylwetkę,
  • Wskazówki dotyczące diety,
  • Garść dobrej energii i słowa otuchy,

Od tego zaczyna się przygoda w klinice Studio Paula, a sama droga do idealnej sylwetki wymaga cierpliwości, silnej woli oraz systematyczności.