Tajniki masażu KOBIDO

Masaż Kobido stał się w ostatnich latach niezwykle popularną formą terapii manualnych twarzy. To intensywny rytuał pozwalający na głębokie rozluźnienie mięśni i widoczne ujędrnienie skóry.

Ta zaawansowana technika masażu działa na głębokich warstwach skóry i mięśni twarzy, szyi i dekoltu, a także obejmuje odprężające ruchy na barkach, karku i głowie. Zapewnia nie tylko głęboki relaks, ale widoczną poprawę jakości skóry zaraz po zabiegu.

Aby uzyskać wyżej wspomniane efekty najistotniejsza jest technika pracy i umiejętności terapeuty. Profesjonalne szkolenia, znajomość anatomii i fizjologii,  miesiące a nawet lata ćwiczeń praktycznych i przede wszystkim zaangażowany masażysta to gwarancja prawidłowo wykonanego zabiegu a tym samym osiągnięcia efektów. Nieprzemyślana praca z ciałem pozostanie jedynie przyjemnym przygłaskaniem skóry,  bez osiągnięcia efektów terapeutycznych. Ponadto niewłaściwa technika wykonania, szczególnie intensywnej fasy zabiegu może powodować szarpanie i w efekcie naciągniecie skóry.

W klinice Studio Paula od 18 lat stawiamy na pierwszym miejscu jakość i bezpieczeństwo. Pracują u nas wykształceni i przeszkoleni kosmetolodzy i terapeuci z doświadczeniem zawodowym. Terapia manualna Kobido wykonywana jest na najwyższej jakości preparatach, których składniki aktywne dodatkowo wspierają prace naskórka. Nasza wydzielona strefa relaksu z odpowiednią muzyką, oświetleniem i aromaterapią  zapewnia komfort zabiegu i pomoże w odprężeniu.

Warto podkreślić, że zabieg może być wykonywany u większości osób, nawet w przypadku skóry wrażliwej i naczyniowej, a także u kobiet w ciąży przy  zastosowaniu odpowiedniej intensywności ruchów.

 

Zadzwoń i umów się.

e-mail: recepcja@studiopaula.pl

tel: 604355641

ul.Zielona6, Bielsko  – Biała