Mój idealny duet do zadań specjalnych! – Wywiad dla magazynu “Party. Medycyna Estetyczna”

Tylko kilka kroków dzieli nas od wakacji. To ostatni dzwonek na to, aby odzyskać idealną sylwetkę. W ostatnim wydaniu magazynu “Party. Medycyna Estetyczna” przybliżyłam, w jaki sposób można tego dokonać.

Istnieje bowiem duet idealny, który osobiście uwielbiam. Nigdy mnie nie zawiódł, a tym bardziej klientek, które tak bardzo nam ufają, że bez słowa oddają się w nasze ręce…, a w zasadzie najnowszej generacji urządzeń medycznych, które posiadamy w ofercie Studio Paula kosmetologia estetyczna. Wystarczy solidny program naprawczy, który jest oparty o zabiegi Endermologii LPG Alliance oraz falę uderzeniową STORZ MEDICAL, aby skóra stała się jędrna, a cellulit odszedł w niepamięć.

To naprawdę działa. Wypróbowałam go na sobie i wciąż do niego powracam. Mój idealny duet.

Dlatego, gdy otrzymałam zaproszenie, aby udzielić wywiadu, który ukazał się już na łamach czerwcowego magazynu “Party. Medycyna Estetyczna” , z radością się zgodziłam. To dla mnie zaszczyt, że na łamach medycznego czasopisma mogę się dzielić wiedzą oraz doświadczeniem. Cieszę się bardzo, że udało się opowiedzieć o cudownościach, które uzyskujemy za sprawą połączenia tych dwóch  technologii – stawiam na terapie łączone, bo to tak naprawdę jest kluczem do sukcesu.

Jako specjalistka jestem w stanie dotrzeć do ogółu. Głośno powiedzieć, wszystkim poszukującym remedium na odzyskanie figury sprzed lat, że jest to możliwe. Wystarczy mój duet idealny. Polecam lekturę magazynu “Party. Medycyna Estetyczna” .

 

#studiopaula #kosmetologiaestetyczna #najnowszetechnologie #endermologiaalliance #falauderzeniowa #storzmedical #wywiad #partymedycynaestetyczna #skinexperience #szczotkowaniepl